HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
Dovi :)
Miręs Hotnot’as :DD
Aktyvumas
Draugai
Atsiliepimai
Nominacijos
Lipdukai
RODYTI DAUGIAU NUOTRAUKŲ (5)
Profilio adresas
Nick`as Dovi :)
Lytis moteris
Amžius 29 metai
Gyvenamoji vieta Klaipėda
Ūgis 170-174
Kūno sudėjimas Liekna
Plaukų spalva Rudi
Akių spalva Mėlynos
Zodiakas Vėžys
Šeimyninė padėtis Vieniša
Mokykla Plungės raj. Kulių vidurinė mokykla
Universitetas/kolegija Kauno kolegija
Prisistatymas
Esu ganėtinai komplikuota asmenybė su stipriu charakteriu bei piktu žvilgsniu, bent jau dauguma taip sako Kaip, kad kambariokė dažnai užsimena, jog „Turiu nedėkingą veidą“ dėl to yra manančių, jog esu pasikėlusi, nedraugiška, nors realiai nematau prasmės tokia būti, nesu kažkokia mis pasaulis... Kaip sakoma, kiek žmonių tiek nuomonių. Na ką jau padarysi, jog gimiau tokia, kokia esu. Vis dar bandau su tuo susitaikyti O kalbant apie charakterį, norėčiau pridurti, jog jis tikrai nėra iš pačių gerųjų. Mane lengva išvesti iš pusiausvyros, todėl galiu būti tikra žiežula. Taipogi mėgstu atvirumą. Visada sakau ką galvoju. Dievinu sarkazmą. Tikriausiai dėl pastarųjų dviejų dalykų turiu daugybę priešų Imu galvoti, jog tai mano vienas didžiausių minusų Galima sakyti, jog esu mergina – iššūkis. Na, bet geriau pagalvojus be iššūkių neįdomu gyventi.
Taipogi galiu pasakyti, jog nesu soliarumų, priaugintų blakstienų ar špakliaus auka. Aišku nesakau, jog visai nesidažau. Tiesiog nepraleidžiu valandų valandas stovėdama prie veidrodžio dailindama vaškinį veidą, kurį nuplovus lieki baisesnė nei helovyno vakarėlio pabaisa, bei visiškai neatpažįstamas žmogus. Neturiu nei laiko nei noro užsiiminėti šitokiom nesąmonėm.
Beje, jei manot, jog aš lengvas grobis, turiu nuvilti, nes kreipiu dėmesį į žmones, turinčius, ką pasakyti. „Labas, kaip sekasi“ prie to nesiskaito. Aš už originalumą, tad jei norit mane nustebinti, pasitelkit vaizduotę. Taigi, jei ieškot barbės su dirbtiniu veidu ir priaugintais plaukais bei tuščia smegenine, galit išjungti mano anketą ir nebešvaistyti savo brangaus laiko.
Vos nepamiršau, žmonės, rašantys su j raide ten kur joms ne vieta, prašau man nerašyti, nes tai degina mano akis. Tokia rašysena neigiamai atspindi žmogaus intelekto lygį, todėl šito netoleruoju, nes tas tarpsnis praėjo, kai išaugom iš šešiolikmečių amžiaus. Gimiau Lietuvoje, tad aš už lietuvių kalbą.
O apibendrinant, norėčiau pasakyti, jog jei esi protingas, simpatiškas, iškalbus bei įdomus žmogutis, manau rasim bendrą kalbą, gi nesikandžioju
P.s. Jei jau kviečiat į draugus, ar spaudžiat TAIP, tai teikitės ir parašyti, nes tokiems nerašysiu pirma.
Ačiū už dėmesį
Muzika
Iš tiesų neišskiriu nė vieno muzikos žanro, išskyrus džiazą, kurio pakęst negaliu o šiaip klausau viską, kas pasirodo tinkama mano ausims
Filmai
Esu siaubo filmų gerbėja, tačiau nenuvertinu ir komedijų retkarčiais pažiūriu ir romantinių filmų, tačiau laimingos pabaigos užknisa
Knygos
Mėgstu geras, įdomias knygas. Pirmenybę teikčiau detektyvinėm, nes jos labiausiai įtraukia į siužetą Viena geriausių: David Baldacci "Žaidimas su laiku".
Atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
 
 
 
 
 
2014 m. liepos 27 d.
ir paimk kad gudras ;DDD
2013 m. kovo 15 d.
2013 m. kovo 15 d.
Apdovanojimai
2019 m. balandžio 10 d. patiko daugiausiai žmonių.
HotNot gimtadienio sveikinimas
Padovanota 2014 m. liepos 18 d.
Rožė nuo Tomas.
Padovanota 2014 m. liepos 18 d.
HotNot gimtadienio sveikinimas
Draugai
Laimėtos dvikovos
Su kuriuo(ia) iš mūsų labiau norėtum draugauti?
(metė iššūkį)
4 balsai
PRIEŠ
(priėmė iššūkį)
27 balsai
Lipdukai
Dovi :)
NAVIGACIJA
Nuotraukos
Apie mane
Atsiliepimai
Apdovanojimai
Draugai
Dvikovos
Lipdukai
Pabučiuoti
Nominuoti
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.