HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
Ieva
Paskutinis apsilankymas: vakar
Aktyvumas
Draugai
Atsiliepimai
Nominacijos
Lipdukai
RODYTI DAUGIAU NUOTRAUKŲ (2)
Profilio adresas
Nick`as Ieva
Lytis moteris
Amžius 24 metai
Gyvenamoji vieta Kelmė
Kūno sudėjimas Vidutinė
Plaukų spalva Rudi
Akių spalva Mėlynos
Zodiakas Žuvys
Šeimyninė padėtis Vieniša
Prisistatymas
Sveiki! Esu Ieva. Man 24 metai. Gyvenu Kelmes raj. Dabar apie charakterį... Esu, nuoširdi, gera, esu begalo draugiška, linksma, bendraujanti. Visada stengiuosi padėti draugams kuo galiu, išklausyti). Reikia daug laiko, kad priprasčiau prie nepažįstamo žmogaus. Bet labai greitai prisirišu prie žmonių. Žmones, kurie atsiranda mano gyvenime branginu, saugau, gerbiu. Labai, labai mėgstu keliauti. Dievinu baltas ir raudonas rožes! Romantika, muzika ir šokiai – mano gyvenimas. Myliu savo gyvenimą! Ispanija – mano svajonių šalis. Gerbiu kiekvieną sutiktą savo kelyje. Turiu silpnybę šokoladui, apkabinimams, jūrai, saulėlydžiams. Būsiu banali – Dievinu jausmą, kai bučiuoja kaklą. Vieni labiausiai mėgstamų – filmų vakarai. Visada esu su šypsena veide. Galėčiau viską dėl tų, kuriuos myliu. Labai mėgstu vakarinius pasivaikščiojimus, ilgus pokalbius, gerą kompaniją. Širdis džiaugiasi matant besišypsančius žmones.Jaučiu didžiulę trauką vyriškiems kvepalams. Trokštu išmokti groti gitara. Retai kažką nutyliu. Dažniausiai viską sakau tiesiai šviesiai. Tikiu meile iš pirmo žvilgsnio. Su malonumu galiu tvarkytis tik tada, kai esu viena namie ir garsiai skamba muzika. Iš visų mažybinių, gražių žodžių, labiausiai patinka kai mane vadina saule. Netoleruoju melo. Visada viską remiu i paprastumą.Vis dar dauguma stebisi mano nuolatos šaltomis rankomis. Man neįdomi nuomonė tų, kurie manęs visai nepažįsta ir kalba tik tam, kad pakalbėtų. Niekada nieko blogo nepasakyčiau. Džiaugiuosi kitų laime. O dar labiau – kai galiu prie jos prisidėti pati. Beveik visada suteikiu žmonėms antrą šansą. Elgesio atžvilgiu, esu žmogus be kompleksų.
............................ ............................ ....

O man patinka vaikinai, kurie galvoja ne tik apie save. Kurie moka galvoti apie kitus, kitu jausmus. Patinka rūpestingi, bet ne per daug, patinka jausmingi, bet ne per daug romantiški, besistengiantys dėl patinkančios panelės. Juk vaikinas, turi domėtis panele, jam turi būti įdomu domėtis panele... Patinka nebijantys viešumoje parodyti panelei dėmesį visada besielgiantys su panele taip pat, nesureikšmiantys ka galvos kiti... Patinka mastantys vaikinai, protingi, iškalbingi, kad būtu apie ka pakalbėti. Žiūrint į išorę, vaikinas turėtu būti už mane aukštesnis, toks už kurio jausčiausi saugi ir tuo pačiu jaukiai. Noriu rasti vaikina - tai sažinės balsa, kad nebūtu melagis, būtu sažiningas. Ir tuo tarpu negerentis. Taip pat draugiškas, bendraujantys, toks, su kuriuo nebūtu nuobuodu. Vaikinas turėtu būti supratingas, mokantis išklausyti, patarti, gebantis priversti nusišypsoti, net kai liūdna. Vaikinas turi būti supratingas, ištikimas. Vaikinas turi reikšti savo savo mintis jausmus, atitinkamoje situacijoje, būtu drasus. Dar turi turėti humaro jausma, kurie rūpinasi savo panele, saugo ja bei myli. Vaikinas turėtu būti dar užjaučiantis, kad galėtume viska išsipasokoti, ir vienas kita užjaustume, suprastume, patartume. Daugiausiai visada atsižvelgiu į vaikino charakterį, o ne išvaizda. Noriu tokio kuris mane gerbtu! Vaikinas turi teikti man džiaugsmą bendravimu, juk kaip du žmonės iš širdies džiaugiasi vienas kito draugija tai neįkainojama! Norėčiau vaikino tokio, kuris nepamirštu man parašyti, atsibudes ryte pagalvotu apie mane. Tokio kuris man skirtu daug dėmesio, nepamirštų manęs nudžiuginti. Nepamirštu apkabinti ir pabučiuoti, pasakyti man daug gražių žodžių. Noriu tokio kuris man būtu vienintelis ir aš jam taip pat! Noriu vaikino tokio kuris man neleistu verkti. Noriu tokio kuris nesielgtu taip,kad poto reiktų atsiprašinėti. Noriu tokio kuris pasitikėtu manimi ir leistu pasitikėti juo, būtu mano geriausias draugas! Noriu tokio kuris verktu ir juoktusi kartu su manimi. Prie savo draugų elgtusi taip kaip elgiasi visada. Ir, kad prie jo draugų aš jam būčiau pati svarbiausia. Noriu tokio kuris man pasakytu ką negerai darau, ir leistu man pasitaisyti. Tokio kuris būtu žiauriai linksmas. Jei jis būtu ne nuotaikoj, aš nuo to nenukentėčiau. Noriu tokio kuris mane mylėtų ir nepamirštu man to priminti. Tokio kuris man nepamirštu paskambinti ir pasakyti, kad pasiilgo. Vaikinas turėtu būti tas, kuris matytu mano ašaras, matytu visus mano išgyvenimus, bei išgyventu juos kartu su manimi..
Muzika
Sunrise Inc & Liviu Hodor - Still the same.
Arash ft. Helene - Broken Angel.
Avril Lavigne - When youre gone.
Baby Alice - Piña Colada Boy.
DEEPSIDE DEEJAYS - NEVER BE ALONE.
Edward Maya presents Violet Light - Love Story.
Guoda Gailute - Apkabink.
Inna - Amazing.
Agnietė - Kylantys Sparnai.
Wisin & Yandel - Algo Me Gusta De Ti ft. Chris Brown, T-Pain.
Filmai
Twilight.
Home Alone.
The Vampire Diaries.
Princess Diaries.
Tries metros sobre el cielo
Hobiai
☆Žiūriu filmus, serialus
☆Lankau gimines
☆Leidžiu laika su draugais,šeima
☆Einu pasivaikščiot
☆Klausausi muzikos
☆Gaminu
☆Dažausi
☆Apsipirkinėju
☆Keliauju
☆Dalyvauju renginiuose
☆Piešiu
☆Šoku
☆Fotografuoju
Atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
 
 
 
 
 
2018 m. rugpjūčio 21 d.
New site! my profile here http://v.ht/xzsexx
2018 m. kovo 02 d.
Mano kolekcija karštų nuotraukų čia http://u.to/D39bEQ
2018 m. kovo 02 d.
Best dating service GOGO! http://bit.ly/2FMVwra
Apdovanojimai
HotNot gimtadienio sveikinimas
Padovanota 2014 m. gegužės 25 d.
Lapiukas nuo Aurimas.
Padovanota 2014 m. gegužės 25 d.
HotNot gimtadienio sveikinimas
Padovanota 2014 m. gegužės 25 d.
HotNot gimtadienio sveikinimas
Draugai
Lipdukai
Ieva
NAVIGACIJA
Nuotraukos
Apie mane
Atsiliepimai
Apdovanojimai
Draugai
Lipdukai
Pabučiuoti
Nominuoti
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.