HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
dyukasz
Paskutinis apsilankymas: šią savaitę
Aktyvumas
Draugai
Atsiliepimai
Nominacijos
Lipdukai
dyukasz dienoraštis
Teisingas žmogus ateis teisingu laiku
2020 m. liepos 25 d.

Teisingas žmogus ateis į tavo gyvenimą tada, kai mažiausiai to lauksi. Jis ateis tada, kai netgi aktyviai jo neiškosi. Kai suprasi, kad tau netgi nereikia, kad jis ateitų. 

Kai suprasi, kad tau visai nebūtina su kažkuo būti, kad jaustumeisi kažko verta šiame pasaulyje. Kai suprasi, kad ir pati gali duoti ir daug ką nuveikti šiame gyvenime. Teisingas žmogus ateis tada, kai atsikratysi visos emocinės naštos, kurią tempei su savimi gyvenimo keliu.

Teisingas žmogus ateis į tavo gyvenimą tada, kai imsi savimi pasitikėti iki tokio lygio, jog drąsiai, su optimizmu ir entuziazmu žvelgsi į priekį. Kai suprasi, kad niekas neprivalo daryti tave laiminga, juk tikroji laimė ateina iš vidaus.

Teisingas žmogus ateis tada, kai tau bus reikalinga pamoka. Kai pasijausi gyvenime komfortiškai ir stabiliai kai viskas ims pernelyg lengvai.

Teisingas žmogus įžengs į tavo gyvenimą ir supurtys visą tavo šiek tiek užsistovėjusį pasaulį. Kai pradėsi jausti, tartum būtum pasiekusi kažkokias lubas, kurias būtina pralaužti - štai tada jis ir ateis. 

Ir taps ta jėga, kuris išstums tave iš komforto zonos. Ta jėga, kuri padės tau kalnus nuversti. Teisingas žmogus ateis tada, kai pajausi, jog nustojai augti. 

Jis ateis tada, kai pagaliau susigaudysi savyje, kai suprasi, kuo norėtum būti. Kartais tam reikia paleisti dalį savęs - savo netikrą dalį.

Tau teks išmokti paleisti žmones, kurie nesuteikia tavo gyvenimui prasmės. Teks paleisti visa tai, kas tave stabdo ir trugdo tapti tokia, kokia turi būti iš tikrųjų. Tau teks sudeginti visus tiltus.

Kai būsi pasirengusi paleisti savo dalis, kurių neturėtų būti, štai tada jis ir ateis. Tau tereikia tiesiog būti tikrąja savimi. Tai labai svarbu, kadangi tikroji meilė nesuderinama su falšu, apgaule, klaidingais įsitikinimais, apgavystėmis. Viskas joje nuoširdu ir tikra. 

Teisingas žmogus yra tas, kuris ateis į tavo gyvenimą, kai pagaliau sugebėsi paleisti savo poreikį viską visur kontroliuoti.

Jis ateis tada, kai tu neversi jo ateiti, nesitempsi per prievartą pas save, kai suprasi, jog kartais reikia leisti viskam tekėti savo vaga ir būti taip, kaip tūri būti.

Tau būtina suprasti, kad neįmanoma visko kontroliuoti ir kad tu ne viską gali šiame gyvenime. Ir kai suprasi savo ribas, štai ir būsi pasiruošusi meilei.

Teisingas žmogus ateis tada, kai pagaliau išmoksi savimi rūpintis. Kai išmoksi neleisti, kad kiti atitrauktų tave nuo viso to, ko tau pačiai reikia iš šio gyvenimo.

Teisingas žmogus ateis tuo momentu, kai būsi jam pasiruošusi. Ne anksčiau ir ne vėliau. Tau reikia tiesiog pasitikėti šiuo pasauliu. Turi paprasčiausiai tikėti, kad viskas susiklostys. 

Jis ateis tada, kai būsi pasirengusi gyventi su meile. Kai būsi pasirengusi priimti aistrą ir jos galingus jausmus.

0
0 | Peržiūrėta 314 kartų
dyukasz
NAVIGACIJA
Nuotraukos
Apie mane
Dienoraštis
Atsiliepimai
Apdovanojimai
Draugai
Video
Dvikovos
Lipdukai
Pabučiuoti
Nominuoti
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.