HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
arnceris
Noriu tavęs, parašyk man ;)
Aktyvumas
Draugai
Atsiliepimai
Nominacijos
Lipdukai
RODYTI DAUGIAU NUOTRAUKŲ (5)
Profilio adresas
Lytis vyras
Amžius 103 metai
Gyvenamoji vieta Vilnius
Ūgis 170-174
Kūno sudėjimas Vidutinis
Plaukų spalva Rudi
Akių spalva Žalios
Zodiakas Liūtas
Šeimyninė padėtis Vienišas
Mokykla Vilniaus Žirmūnų gimnazija
Universitetas/kolegija Vilniaus pedagoginis universitetas
Prisistatymas
Esu paprastas mielas žmogus mėgstantis gerą humoro jausmą, bendrauti, kartais nusišnekėti, bet galiu ir rimtai pakalbėti, mėgstu įvairius žmones, tad jai sudominau lauksiu Tavo laiškučių, pabendrausim
placiau apie charakterio tipa koks esu su kitais zmonem ir panasiai rasite cia http://charakteris.info/esfj -tipas/comment-page-4#commen t-3889ESFJ tipas

ESFJ yra nuolat padėti kitiems nusiteikę žmonės, daug dėmesio skiriantys harmonijai bei žmonių poreikiams ir norams. Jie gali sklandžiai dirbti su kitais, atlikdami užduotis tiksliai ir per nurodytą laiką. ESFJ tvirtai laikosi savo įsipareigojimų, mėgsta aiškumą, struktūrą ir organizuotumą, tačiau visose situacijose vertina ir žmogišką šiltumą bei jautrumą. Šio tipo žmonės mėgsta padėti kitiems, nesvarbu, ar tai yra kasdieniai darbai, ar tiesiog šiltas pašnekesys. ESFJ taip pat puikiai sugeba suburti žmones bendram tikslui.

Būdami labiausiai bendraujantys iš visų charakterio tipų, ESFJ gauna energiją bendraudami su žmonėmis bei yra linkę idealizuoti tuos, kuriais žavisi. Esminis žodis, apibūdinantis šį charakterio tipą, turimą 13 proc. visų žmonių – harmonija.

ESFJ remia ir palaiko senai sukurtas institucijas, pavyzdžiui, šeimą, mokyklą ar bažnyčią. Kad ir kur jie eitų, visur skatins harmoniją ir harmoningus santykius. ESFJ yra puikūs šeimininkai, galintys kreiptis į svečius vardais, paprastai net po pirmo susitikimo. Socialiniuose susibūrimuose šio charakterio tipo žmones galima atpažinti iš jų rūpestingumo, užtikrinant, jog visi svečiai jaučiasi patogiai.

Šiems žmonėms yra itin svarbūs socialiniai ryšiai ir jų pokalbiai dažnai nuklysta į nostalgiškus praeities prisiminimus. ESFJ palaiko, vysto ir atsargiai prižiūri bet kokias tradicijas.

ESFJ gali lengvai įžeisti kitų žmonių abejingumas ir jų atliktų paslaugų neįvertinimas. Šio tipo žmonės kreipia daug dėmesio į išvaizdą ir jautriai priima kitų žmonių nuomones apie jų socialinį statusą. ESFJ taip pat negali nustygti vietoje, nors trumpam izoliuoti nuo kitų žmonių.

Natūrali ESFJ karjeros sritis – paslaugų sfera. Išsiskiriantys draugiškais bruožais, ESFJ lengvai veikia pardavimų sferoje ir pasižymi unikalia savybe suasmeninti bendravimą su klientais – stebint ESFJ veiklą iš šono, galima pastebėti, jog klientas perka ne neutralų produktą, o perka jį tarsi asmeniškai iš ESFJ. Ši savybė tokio tipo žmonėms taip pat leidžia būti gerais mokytojais, pamokslininkais, vadovais, administratoriais, treneriais ir veikti visose karjerose, kur reikia daug bendrauti su kitais žmonėmis. ESFJ taip pat retai tampa rakštimi savo viršininkams, kadangi jie gerbia ir paklūsta taisyklėms, yra lojalūs bei orientuoti į savo pareigų atlikimą. Šio tipo žmonės taip pat itin mėgsta kalbėti apie įvykius bei problemas, susijusias su kolegų asmeniniu gyvenimu; tačiau pokalbiams pasisukus link filosofijos ar mokslo, ESFJ greitai pasitrauks. Sudėtingų dalykų analizė, pavyzdžiui, priežasčių ar pasekmių ieškojimas, ESFJ visiškai nedomina – kitaip nei intelektualiųjų (NT) tipų atveju.

ESFJ mėgsta vadovauti kitiems žmonėms. Jie aiškiai mato problemas, gali lengvai paskirstyti užduotis, sunkiai dirbti irentuziastingai atsipalaiduoti. Be to, kaip ir dauguma kitų SJ tipų, ESFJ itin gerbia vyresnybiškumo principus.

Šio tipo žmones lengva suerzinti ar įskaudinti. Kai tai atsitinka, ESFJ tikrai nesivaldys ir išreikš visas savo emocijas. Dažnai yra netgi sakoma, jog ESFJ „savo širdį nešiojasi rankovėje“ – tai jiems leidžia būti itin jautriems bei šiltiems, tačiau kartu ir lengvai įskaudinamiems žmonėms. Kai kurie ESFJ kunkuliuojančias savo emocijas mielai reiškia teatro scenoje ar kine.

Naudodamiesi savo jutimo bei vertinimo bruožais, ESFJ sugeba rinkti specifinę, detalią informaciją apie kitus žmones ir pasinaudoti ja, siekdami jiems padėti. ESFJ turi itin stiprų troškimą būti mėgstami ir dėl šios priežasties yra linkę padėti ir kitiems žmonėms pasijusti taip pat. Šio tipo žmonės itin rimtai žiūri į savo įsipareigojimus, yra atsakingi ir patikimi. Jie vertina saugumą ir stabilumą bei kreipia didelį dėmesį į smulkias gyvenimo detales.

ESFJ išsiskiria ryškiu siekimu kontroliuoti savo aplinką. Mėgdami struktūrą ir organizuotumą, ESFJ labiausiai vertina aiškius dalykus ir nemėgsta abstrakčių, teorinių sampratų ar ne asmeninės analizės. Dėl savo poreikio kontroliuoti kitus, ESFJ turėtų atsargiai bendrauti su žmonėmis, nemėgstančiais to, jog kas nors kitas kišasi į jų gyvenimą.

Kaip galima pastebėti, ESFJ tipas turi itin daug „moteriškų“ bruožų – jie dažnai nublanksta ESFJ charakterio vyruose, tačiau šio charakterio tipo moterys yra nepaprastai moteriškos.

ESFJ santykiuose su kitais žmonėmis

ESFJ yra šilti žmonės, labai vertinantys savo artimus asmeninius santykius. Jie yra labai linkę į gerų dalykų darymą kitiems, o savo laimę glaudžiai sieja su savo partnerių laime ir komfortu. ESFJ yra vertinami dėl savo nuoširdaus šiltumo ir rūpestingumo bei unikalaus sugebėjimo kiekviename žmoguje įžvelgti geriausias jo savybes. Tačiau ESFJ paprastai nemoka valdyti konfliktų bei gali būti linkę kontroliuoti ar manipuliuoti kitais žmonėmis. Šio tipo žmonėms santykiai yra centrinė jų gyvenimo ašis ir ESFJ skiria daugybę energijos, kad juos sukurtų ir išlaikytų. To paties šie žmonės tikisi ir iš kitų.

ESFJ stiprybės:

Skiria daug pastangų savo pareigų ir įsipareigojimų įvykdymui
Pasižymi šilta, draugiška ir palaikančia prigimtimi
Skiria daug dėmesio kitų žmonių poreikių tenkinimui
Labai rimtai žiūri į savo įsipareigojimus ir siekia ilgalaikių santykių
Yra atsakingi ir praktiški bei nepavargsta rūpindamiesi kasdieniais dalykais
Yra energingi ir mėgstami kitų žmonių
Puikiai sugeba tvarkyti savo pinigus
Yra tradiciški ir orientuoti į šeimą
ESFJ silpnybės:

Nemėgsta ryškių pokyčių
Negali pakęsti konfliktų ar kritikos
Pageidauja daug kitų žmonių palaikymo, kad gerai jaustųsi
Gali kreipti pernelyg daug dėmesio į statusą ir į tai, kaip jį mato kiti žmonės
Gali susidurti su labai dideliais sunkumais nutrūkus santykiams ir tikėtina, jog sieks prisiimti kaltę dėl jų žlugimo
Nemėgsta ir nesutinka su neigiamomis pastabomis, liečiančiomis jiems artimus žmones
Neskiria pakankamai dėmesio savo poreikių tenkinimui ir gali būti pernelyg pasiaukojantys
Yra linkę manipuliuoti kaltės jausmu, kad gautų tai, ko nori
ESFJ kaip romantiniai partneriai

ESFJ yra šilti ir rūpestingi žmonės, skiriantys savo partneriams daug dėmesio ir paramos. Paprastai jie yra tradiciški ir rimtai žiūri į savo įsipareigojimus. Kai ESFJ ištaria lemtingąjį „Taip“, galima drąsiai lažintis, jog jie skirs visas savo jėgas prisiimtų įsipareigojimų įvykdymui.

ESFJ nori būti priimami ir vertinami tokie, kokie yra iš tiesų bei pagal tai, ką duoda kitiems. Šis jų poreikis kartais gali suintensyvėti iki tokio lygio, kuomet ESFJ taps labai emociškai reiklūs, nuolat siekdami gauti palaikymą iš kitų žmonių. ESFJ paprastai negali pakęsti konfliktų ar kritikos bei priima bet kokius neigiamus komentarus kaip asmeninį įžeidimą. Tai yra viena svarbiausių ESFJ silpnybių, į kurią vertėtų atkreipti dėmesį. Susidūrę su neigiamu įvertinimu ar teigiamo įvertinimo nebuvimu, ESFJ gali tapti depresiški ir nusivylę. Įvertinimas yra geriausia dovana, kokią šio tipo žmonėms gali duoti jų partneriai.

ESFJ taip pat pasižymi tendencija kreipti daug dėmesio į socialinį statusą ir į tai, ką apie juos galvoja kiti – vertėtų pasistengti, jog tai netrukdytų asmeniniams santykiams.

Seksualiniu aspektu ESFJ yra labai šilti ir mylintys žmonės, žiūrintys į intymumą kaip į galimybę išreikšti savo prisirišimą ir įrodyti savo meilę. Dalis ESFJ yra linkę būti labai organizuoti ir tradiciniai savo seksualiniuose įpročiuose, tačiau ši savybė gali būti lengvai pakeista esant didesniam susipažinimui su seksualinėmis galimybėmis. ESFJ polinkis į kitų žmonių poreikių tenkinimą taip pat lemia, jog jie skirs labai daug dėmesio, siekdami, kad jų partneriai būtų visiškai laimingi.

Būdami labai praktiški, ESFJ puikiai veikia namų valdymo reikaluose. Tikėtina, jog jie bus labai atsakingi, besirūpindami kasdieniais dalykais ir atsargūs, tvarkydami finansinius reikalus. ESFJ rūpinasi saugumu ir taikingu gyvenimu bei mielai prisideda prie šių tikslų siekimo savo, savo partnerių ar šeimos atžvilgiu.

ESFJ yra linkę turėti stiprų poreikį kažkam priklausyti – tai gali būti institucijos, tradicijos ar šeima. Toks poreikis lemia tai, jog jie yra bendrauti mėgstančios asmenybės, mielai besilankančios vakarėliuose ar pačios juos rengiančios. Tikėtina, jog ESFJ sieks, kad ir jų partneriai elgtųsi panašiai.

Rekomenduojami partneriai: ISFP ir ISTP tipai. Spragtelėkite čia, norėdami atverti pažinčių skyrelį.

ESFJ kaip tėvai

Būdami tėvais, ESFJ yra itin atsidavę savo vaidmenų ir pareigų vykdymui bei turi ir išreiškia labai daug meilės ir prisirišimo savo vaikų atžvilgiu. Jie tikisi, jog vaikai gerbs ir klausys savo tėvų bei netoleruoja didelių nukrypimų nuo šios elgesio taisyklės. ESFJ turimas F bruožas lemia tai, jog šiems žmonėms yra sunku bausti ir disciplinuoti savo vaikus – dėl to, jei ESFJ to nesistengs pakeisti, tikėtina, kad jie bandys bausti savo vaikus ne tokiais akivaizdžiais būdais, pavyzdžiui, manipuliuodami jų kaltės jausmu. Paprastai tai yra ne taip veiksminga ir sveika, kaip imantis labiau tiesioginių priemonių.

Dėl įgimto ESFJ rūpestingumo ir praktiškumo tikėtina, jog šio tipo žmonių vaikų poreikiais bus rūpinamasi labai efektyviai ir atsakingai. ESFJ tėvai savo vaikams sukurs struktūruotas ir patogias aplinkas, kur jų ribos bus žinomos ir aiškiai apibrėžtos.

Vis dėlto, ESFJ polinkis į kontrolę, einantis kartu su rūpinimusi tradicijomis ir saugumu, lemia, jog jie bus gana griežti ir kontroliuojantys tėvai. Tačiau kartu šio tipo žmonės bus ir stipriausi bei labiausiai girdimi savo vaikų gynėjai. Tikėtina, jog dėl tokios kontrolės ESFJ vaikai kuriuo nors laiku pasistengs „sukilti“ prieš tėvų diktatą – tokioje situacijose ESFJ yra itin svarbu prisiminti nepanaudoti savo mėgstamos manipuliavimo kalte taktikos, kadangi tai gali padaryti daug žalos santykiams su vaikais.

ESFJ tėvai savo vaikų greičiausiai bus prisimenami dėl nuoširdžios meilės ir švelnumo bei dėl aiškiai apibrėžtų struktūrų ir nuorodų, kurias jie sukūrė savo vaikams.

ESFJ kaip draugai

Nepaisant to, jog ESFJ savo šeimą iškelia aukščiau už savo draugus, šio tipo žmonės labai vertina draugystę ir yra nepaprastai lojalūs savo draugams. Savo gyvenime jausdami nuolatinį spaudimą „atlikti pareigą“, ESFJ kartais savo draugystes netgi gali paversti dar viena atsakomybės sritimi. Vis dėlto, savo draugams jie visada suteiks daug džiaugsmo ir palaikančios šilumos.

Galima apibrėžti porą ESFJ polinkių, galinčių sukelti problemų bendraujant su draugais – visų pirma, ESFJ nemėgsta ko nors atiduoti, už tai mainais visiškai nieko negaudami, ir antra, ESFJ yra sunku patikėti blogais dalykais, susijusiais su jiems artimais žmonėmis.

ESFJ yra vertinami dėl savo nuoširdaus, malonaus ir šilto domėjimosi kitais žmonėmis. Šio tipo žmonės turi unikalią savybę įžvelgti geriausius kitų žmonių bruožus bei sugeba juos priversti jaustis patenkintais savimi. Dėl šių priežasčių ESFJ paprastai turi gana didelį skaičių itin artimų draugų, aprėpiančių praktiškai visus asmenybių tipus.
Muzika
~house
~ pop
~ rock
~ rnb
~ techno
~ electro
~ dainuojama poezija
Bryan Adams, Master Blaster. Akcent, ATB, Edward Maya, David Guetta, Motorhead, Shakira, Sidney 7, Akcent, ACDC, Linkin park, Nirvana, Dj Sezzy, Three doors down, Atika, Green day ir daugelis kitų

Dj Rimvis_Draugai (Reggaeton version)
Filmai
~Žalioji mylia
~ Vienas namuose
~ Karšta pupytė
~ Vedęs ir turi vaikų
~ Kalėjimo bėgliai
~ Misija neįmanoma
~ Klerkai II
~ Perl harboras
~ Skandalo užrašai
~ Kelyje II. Alaus tenisas
~ Greiti ir įsiutę
~ Jokių stabdžių
~ Pagirios Las vegase
Knygos
~ Gėtės ''Faustas''
~ ''Heroinas''
~ ''Plikoji zmogbeždžionė''
~ "1984"
~ "7 punktų kelias"
Hobiai
~krepšinis
~ miegas
~ tingėjimas
~ maistas
~ seksas
~ paprasti pasivaikščiojimai
~ pasivaikščiojimai pakrante ar miške
~ politika
~ bendravimas ape bet ką
Dienoraštis
15 įrašų
85 komentarai
Iš viso patinka 69 žmonėms
Tikros moters rankos turi virpėti nuo dovanų, kojos-nuo sekso, širdis- iš meilės....
2012 m. balandžio 08 d.
4 komentarai
Patinka 3 žmonėms
Senovės išmintis byloja: išpjovus krūmus, medis atrodo didesnis. ...
2012 m. kovo 25 d.
0 komentarų
Patinka 2 žmonėms
Ieškodami svajonių vyro/moters keliame įvairius reikalavimus, tačiau rasti idealų partnerį ti...
2012 m. kovo 13 d.
5 komentarai
Patinka 2 žmonėms
Atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
 
 
 
 
 
2020 m. rugpjūčio 22 d.
Sveiki, brangusis mano vardas yra Anna Edward. Aš myliu tavo profilį ir linkiu būti labai geru draug...
2019 m. rugsėjo 30 d.
Mano vardas Juliane Sveiki, ar jums patinka gražios merginos? Nori praleisti naktį su manimi? Aš čia...
2019 m. liepos 27 d.
pabandykite parašyti mane (paulsonmary06@gmail.com), kad galėčiau atsiųsti savo nuotraukas
Apdovanojimai
HotNot gimtadienio sveikinimas
HotNot gimtadienio sveikinimas
Padovanota 2012 m. gruodžio 03 d.
Buldogas nuo Loreta.
Padovanota 2012 m. lapkričio 23 d.
Kačiukas nuo Brigita ♥.
Draugai
Video
Be aprašymo
7288 peržiūros
Patinka 0 žmonių
Be aprašymo
6349 peržiūros
Patinka 0 žmonių
GMD
Be aprašymo
4268 peržiūros
Patinka 0 žmonių
Laimėtos dvikovos
Su kuriuo(ia) važiuotum prie jūros?
(metė iššūkį)
14 balsų
PRIEŠ
(priėmė iššūkį)
11 balsų
Lipdukai
arnceris
NAVIGACIJA
Nuotraukos
Apie mane
Dienoraštis
Atsiliepimai
Apdovanojimai
Draugai
Video
Dvikovos
Lipdukai
Pabučiuoti
Nominuoti
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.