HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
Wyki*
:]
Aktyvumas
Draugai
Atsiliepimai
Nominacijos
Lipdukai
RODYTI DAUGIAU NUOTRAUKŲ (5)
Profilio adresas
Nick`as Wyki*
Lytis moteris
Amžius 29 metai
Gyvenamoji vieta Vilnius
Ūgis 165-169
Kūno sudėjimas Vidutinė
Plaukų spalva Rudi
Akių spalva Pilkos
Zodiakas Mergelė
Šeimyninė padėtis Nenurodyta
Mokykla Vilniaus Juventos gimnazija
Universitetas/kolegija Klaipėdos socialinių mokslų kolegija Vilniaus filialas;
Vilniaus universitetas
Prisistatymas
Mergelė — nesuprantamiausias ir paslaptingiausias Zodiako ženklas. Šio ženklo žmonės gali atrodyti šalti, bijantys kritikos, nors jų vidinis pasaulis labai jautrus ir šiltas. Ieškodami tobulybės, nusivilia kitais, o kritikuodami dažnai praranda pažįstamus. Charakteringi Mergelių bruožai — tvarkingumas, siekimas tobulėti. Po Mergelės ženklu gimę žmonės yra geri, teisingi ir mieli draugai. Pernelyg didelis atsargumas dažniau pakenkia nei padeda Mergelėms. jautri, gyvaus proto, imli naujovėms asmenybė. Siekiate tobulumo bei sugebate pastebėti net mažiausias smulkmenas. Neapkenčiate nebaigtų darbų, nešvaros ar netvarkos. Jai visuomet reikia kažkuo rūpintis, visur palaikyti tvarką, už viską prisiimti atsakomybę. Dėl to ji dažnai jaučiasi, jog darbas viršija jėgas. Siekdama palaikyti tvarką. Pagrindinis devizas – budrumas.
Šio periodo Mergelės protas labai aktyvus, tiesiog numatantis ateitį. Ji prisitaiko ir pataiko tiesiog į dešimtuką. Netgi ir žodžius parenka atsižvelgdamos į siekiamą tikslą: praneša, sutapatina, įgelia. Visada ištiesia pagalbos ranką. Ji užjaučia visus, tiksliai supranta kitų problemas. Turi potraukį į istorijos ir filosofijos mokslus. Su ja malonu šnekėtis, nes tai būsimasis mokytojas, turintis žodžio jėgos dovaną.Nepripažįsta jokių pusinių priemonių ir tai stiprina šio periodo Mergelės charakterį, pabrėžia individualumą. Likimas jai lėmė nenuilstamai ieškoti teisybės ir ją pasiekti. Retai kada patiria apgaulę, nes realiai žiūri į gyvenimą. Jos ego ir užtikrintumas paremtas organizaciniais sugebėjimais. Šie žmonės vertina erudiciją, jų interesų ratas labai platus. Jie net patys sau nustato labai aukštus kriterijus ir visur siekia tobulumo.Viena iš jų silpnybių – kulinariniai sugebėjimai. Nepamirškite pagirti naujo jos recepto.

Nors dėl per didelio skrupulingumo tai ne visada pasimato, bet esate malonaus ir švelnaus charakterio, sugebate nesavanaudiškai skirti savo energiją kitų, o ypač šeimos, labui. Nors viduje vyrauja netikrumas ir sąmyšis, sugebate tai paslėpti išoriniu ramumu.

Pasižymite stropumu, atsakingumu, patikimumu. O taip pat praktišku, protu, leidžiančiu priimti teisingus sprendimus tiek namuose, tiek darbe.

Banalios frazės,numanomi atsakymai,nuvalkioti komplimentai ir visa kita jau tapo mano kasdienybe.Nežinau kuo gali mane sužavėti.Originalumu? Gal.Tik tada jei busi kitoks nei visi patrauksi mano dėmesį.

Cholerike
Tavo temperamentas
Visko griebiesi su ikarsciu, taciau retai baigi, ka pradejes/-usi. Neretai "prisiverdi koses", nes pirma padarai, paskui pagalvoji. Kartais buni labai uzsispyres ir emocingas, ypac jei tau pasirodo, jog pazeidziamos tavo teises. Bendrauti su cholerikais nelengva, reikia buti taktiskam ir supratingam. nepakenti, jei kas nors ant taves saukia, elgiasi grubiai - tokiems atsimoki tuo paciu.
Tai logiški, sistemingi ir jausmingi žmonės; bet labiau praktiški, nei sentimentalūs.
Po Mergelės ženklu gimę žmonės labai inteligentiški, pastabūs, pasižymi loginiu bei analitiniu mąstymu. Šie žmonės vertina erudiciją, jų interesų ratas labai platus. Jie net patys sau nustato labai aukštus kriterijus ir visur siekia tobulumo. Visos Mergelės ištikimos vieninteliam partneriui, todėl geresnių žmonų už jas tiesiog nebūna. Tačiau šio ženklo moterys ganėtinai įžeidžios.

Siaip esu linksma,draugiska,miela,supr antinga,uzjaucianti,romantik e
Muzika
TechnO & Electro ir Hip-hop
Filmai
2012,Jaunatis,Pilnatis,Pasku tinis namas kaireje,Valentino diena,Avataras
Knygos
Titaniko Lietuviai
Hobiai
Muzika,sokiai,draugai,bendra vimas,gaminiai
Atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
 
 
 
 
 
2019 m. rugsėjo 29 d.
Mano vardas Michelle Norite sekso? Aš galiu jums padėti nuo nuovargio, tiesiog apsilankykite mano sv...
2018 m. rugpjūčio 22 d.
New site! my profile here http://v.ht/xzsexx
2018 m. kovo 02 d.
Mano seksualių vaizdo įrašų kolekcija čia http://bit.ly/2FMVwra
Apdovanojimai
2021 m. gruodžio 31 d. patiko daugiausiai žmonių.
HotNot gimtadienio sveikinimas
HotNot gimtadienio sveikinimas
HotNot gimtadienio sveikinimas
Draugai
Laimėtos dvikovos
Su kuriuo(ia) eitum į pasimatymą?
(metė iššūkį)
4 balsai
PRIEŠ
(priėmė iššūkį)
14 balsų
Lipdukai
Wyki*
NAVIGACIJA
Nuotraukos
Apie mane
Atsiliepimai
Apdovanojimai
Draugai
Dvikovos
Lipdukai
Pabučiuoti
Nominuoti
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.