HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
Brangenybė ☺
Paskutinis apsilankymas: šią savaitę
Tikrai, man ruduo sūkūrė šventę :)! Nuoširdus ačiū visiems už sveikinimus ir laukiu realaus susitikimo, sutartoj vietoj, sutartu laiku, laikantis visu saugumo reikalavimu ;)
Aktyvumas
Draugai
Atsiliepimai
Nominacijos
Lipdukai
Brangenybė ☺ dienoraštis
Mano mintys
2020 m. lapkričio 04 d.

Ir vėl po truputy tuštėja gatvės. Važiuojan tokiomis gatvėmis neat apima keistas jausmas, tarsi dalyvaučiau kine, o ne visa tai vyktų realybėje.  Deje pro mašinos langus prabėgantis vaizdas yra realus ir tą realybę sustiprina telefono skambutis. Atsiliepiu laisvu ranku įranga, kadangi vairuoju. Balsa klausia kelyje gali kalbėti, taip po darbu važiuoju ir akys nukrypsta į laikrody, taip tikrai t.b. piko valandos.... Einu namo po darbu iš centro ir taip keista, ne tik mažai mašinų, bet ir žmonių nedaug... Aha išlemonu į ragelį ir suprantu, kad tai ne sapnas, tai realus gyvenimas. Toliau seka smagus pokalbis iki namų ir nelabai malonios žinios... Pasiekus namus situacija pagerija, nes kieme ir pievose nereikia saugotis ir nešioti kaukių, nors man jos nemaišo, netgi sakyčiau pavyko išvengti pavasariniu paprastesniu virusu...Dar bėgte kol ne visai tamsu po šlaitus, ir su didžiule jurginu puokšte gryžau į namus. Gerai, kad spejau mini remontus atlikti, nes panašu kad gali tekti dirbti ir vėl nuotoliniu, jau seminarus pirmus klausiau nuotoliniu būdu...Pasaulis keičiasi ir keičiasi taip kaip tikriausia niekas net nesapnavo. Pasekmes panašu bus visai nelinksmos, bet jeigu taip duota vadonasi reikia išbandymus priimti...

0
1 | Peržiūrėta 215 kartų
Alina, 27 m., Vilnius
Prieš 4 mėnesius
Aš taip pat jaučiu kaip keičiasi pasaulis....
Brangenybė...
NAVIGACIJA
Nuotraukos
Apie mane
Dienoraštis
Atsiliepimai
Apdovanojimai
Draugai
Video
Dvikovos
Lipdukai
Pabučiuoti
Nominuoti
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.