HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
Vidmaz
The Cataracs - Top Of The World ft. DEV
Aktyvumas
Draugai
Atsiliepimai
Nominacijos
Lipdukai
Vidmaz dienoraštis
Amžius
2018 m. spalio 20 d.
Nuotaika:

Jiegu amžius tik skaičius, tai bent tą ivesk teisingai. o ne "deteriorated" puslapi padaryti per kažkokias pošlas šitas puslapis nevertas nei dėmesio tampa. supisti du tūkstantūju vaikai prisipado savo bananus ar braškes adatomis ir dėmesio ieško socialiniuose tinklapiuos. ne aišku tai prisipirkit adatų ir privarykyt visas. geras būdas bankrutuoti tam kartui. bemt jei tau devyni tai ir ivesk tą devyneta sau, o ne aštoniuolika. 

Visai išįžūlėję galėtumėt ir nagus nusikramtyt jei kažkieno paslapty atskleidžiau. ieškokit sau dėmesio iš supistų predetory apex creatures. o aš kaip apache helikopteris stebėsiu ir valgysiu baklažanus su adatomis ir stiklais levituotajantis ore. fuk koks durnas dienoraštis. geriau jau būčiau jo nerašęs... tas jaudulys tą įtampa, aš jau to neatlaikau.

 kuom būsim pagarsėje? memes ir norėjimas mirt? na geriau jau mirt negu stebėt šitą klostymasi įvikių kurie veda link skandalų, neparemtu šaltiniu. neskaitykit šito šūdo. mokat prisimalti gi savo ir jo kvapo prisisunkti.

Eikit

Su meile, Vidmantas

0
1 | Peržiūrėta 219 kartų
mshccwpx, 16 m., Vilnius
Prieš 6 mėnesius
Vidmaz
NAVIGACIJA
Nuotraukos
Apie mane
Dienoraštis
Atsiliepimai
Apdovanojimai
Draugai
Video
Dvikovos
Lipdukai
Pabučiuoti
Nominuoti
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.