HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
..
Aktyvumas
Draugai
Atsiliepimai
Nominacijos
Lipdukai
RODYTI DAUGIAU NUOTRAUKŲ (3)
Profilio adresas
Nick`as ..
Lytis vyras
Amžius 30 metų
Gyvenamoji vieta Kaunas
Ūgis 190-194
Kūno sudėjimas Lieknas
Plaukų spalva Rudi
Akių spalva Žalios
Zodiakas Ožiaragis
Šeimyninė padėtis Nenurodyta
Universitetas/kolegija Kauno technologijos universitetas
Prisistatymas
ENFP tipas

ENFP tipo žmonių požiūriu, bet koks įvykis turi tam tikrą, atvirą ar paslėptą, prasmę. Puikiai jausdami kitų žmonių motyvus, ENFP turi talentą žiūrėti į gyvenimą kaip į įdomią dramą, kupiną galimybių pasireikšti tiek gėriui, tiek blogiui. Šį charakterio tipą turi tik apie 5 procentai visų žmonių, tačiau šio tipo žmonės dėl itin didelio poveikio kitiems paprastai yra labai įtakingi. ENFP stengiasi būti autentiški, dažnai netgi specialiai stengdamiesi veikti spontaniškai – ši savybė dažnai yra nesunkiai perprantama ir gerai įvertinama ir kitų žmonių. Vis dėlto, tai iš dalies yra ir tam tikras ENFP trūkumas, kadangi šie žmonės dažnai žiūri į save kaip į nepakankamai originalius ir spontaniškus, taip truputį sumenkindami savo savigarbą.

ENFP laiko intensyvias emocijas būtina gyvenimo dalimi – vis dėlto, patys jas patirdami dažnai jaučiasi nepatogiai, kadangi bijo prarasti savo tikrųjų jausmų (kurių turi itin platų spektrą) kontrolę.

ENFP nuolat stebi savo aplinką ir yra mažai tikėtina, jog koks nors bent truputį išskirtinis dalykas praslys jiems pro akis. Šio tipo žmonės yra puikūs stebėtojai, galintys itin stipriai susikoncentruoti ties kitu žmogumi ir kartu nepertraukiamai justi pokyčius savo aplinkoje. Reikia pastebėti, jog ENFP dėmesys visada yra tik tiesioginis – ne pasyvus ar atsitiktinis. ENFP dažnai gali „pagauti“ save analizuojantį praeities įvykius per kitų žmonių motyvų prizmę, taip ieškant paslėptos jų žodžių ar veiksmų prasmės. Dėl to, jog toks vertinimas paprastai yra neigiamas (o dar dažniau – klaidingai neigiamas), ENFP gali padaryti rimtų klaidų, vertindami kai kuriuos dalykus. Tokių klaidų kilmė – ENFP polinkis remtis kiek tendencinga informacija, pasąmoningai ieškant duomenų, patvirtinančių jų išankstines nuostatas.

Būdami itin jautrūs ir nuolat įsitempę, ENFP dažnai gali nuobodžiauti tiek tose pačiose situacijose, tiek su tais pačiais žmonėmis. Šio tipo žmonės mėgsta kūrybos procesą, tačiau jų nedomina sukurtos idėjos įgyvendinimas. ENFP paprastai yra būdingas didelis entuziastingumas, kuris, be kita ko, yra ir itin užkrečiamas. Tai dažnai tampa ir ENFP silpnybe – šio tipo žmonės paprastai yra apsupami žmonių, siekiančių ENFP skleidžiamos išminties, įkvėpimo, drąsos ar lyderystės; tačiau toks jų tikėjimas kartu užkrauna ant ENFP pečių gana didelę naštą. Vis dėlto, šis charakterio tipas išsiskiria aršiu nepriklausomybės siekimu, besipriešindamas bet kokiai subordinacijos formai.

Viena problematiškiausių ENFP sričių – būtinybė išmokti susikoncentruoti savo atliekamų darbų metu. Kitaip nei kitiems ekstravertiškiesiems tipams, ENFP kartas nuo karto reikia pabūti vieniems, kad galėtų susikaupti ir įsitikinti, jog juda kryptimi, suderinama su jų vertybėmis. Tie ENFP, kuriems tai pavyksta, dėl turimų savo talentų paprastai pasiekia gana daug; kitu atveju, ENFP gali įprasti nutraukti nebaigtą projektą, vos tik išvydę naują įdomią galimybę.

ENFP taip pat nemėgsta biurokratijos, tiek principiniu, tiek praktiniu požiūriu.

Dar vienas unikalus ENFP bruožas – jų turimas savotiškas „kvailysčių mygtukas“. ENFP gali būti itin intelektualūs, rimti, orientuoti į aiškaus tikslo siekimą, tačiau panorėję ir gavę galimybę, šio tipo žmonės gali akimirksniu „persijungti“ į „kvailysčių režimą“, pavyzdžiui, tapdami nepralenkiamais šėliotojais vakarėlyje. Kartais šiame „režime“ ENFP gali atrodyti netgi tarsi lengvai apsvaigę.

ENFP santykiuose su kitais žmonėmis

ENFP žvelgia į savo santykius labai rimtai, tačiau kartu ir su į vaikišką panašiu entuziazmu ir energija. Jie siekia ir reikalauja tikrumo ir „gilumo“ bei patys deda labai daug pastangų, jog viskas klostytųsi kuo sklandžiau. ENFP yra šilti, rūpestingi, palaikantys ir netgi kiek globėjiški žmonės, labai daug investuojantys į savo santykius su kitais žmonėmis. ENFP paprastai pasižymi puikiais bendravimo įgūdžiais bei sugebėjimu įkvėpti ir motyvuoti kitus, kad jie būtų geriausi, kokie gali būti. Energingi ir trykštantys džiaugsmu šio tipo žmonės gali kartais kiek „dusinti“ savo entuziazmu, tačiau paprastai kiti juos itin vertina dėl nuoširdžios ENFP šilumos ir aukštų idealų.

ENFP stiprybės

* Geri bendravimo įgūdžiai
* Itin išlavintas kitų žmonių minčių ir motyvų jutimas
* Sugebėjimas motyvuoti ir įkvėpti kitus
* Šiltas prieraišumas ir pagalba
* Gaivus humoro jausmas, dramatizmas, energija ir optimizmas
* Polinkis siekti „visi laimi“ sprendimų
* Noras patenkinti kitų žmonių poreikius
* Paprastai – lojalumas ir atsidavimas

ENFP silpnybės

* Polinkis „dusinti“ ir iš dalies užgožti kitus
* Galimas nerealistiškumas
* Nesuinteresuotumas tvarkyti „žemiškų“ reikalų, tokių kaip valymas, sąskaitų apmokėjimas ir t.t.
* Nesugebėjimas palikti blogų santykių net ir po ilgo laiko tarpo
* Itin didelis priešiškumas konfliktams ir kritikai
* Dėmesio savo pačių poreikiams nekreipimas
* Nuolatinės „tobulų santykių“ paieškos gali paskatinti ENFP dažnai keisti partnerius
* Polinkis greitai imti nuobodžiauti
* Sunkumai drausminant ar baudžiant kitus

Apie tai, kaip atskleisti savo stiprybes ir įveikti silpnybes, skaitykite čia.

ENFP kaip romantiniai partneriai

ENFP yra šilti, rūpestingi ir aistringi partneriai, paprastai norintys ir galintys padaryti viską vardan kuo tobulesnių santykių. Šio tipo žmonės yra entuziastingi ir itin lankstūs idealistai, susikoncentravę ties kitų žmonių jausmais. Šie ENFP bruožai lemia, jog jie yra itin suinteresuoti teigiamais tarpasmeniniais santykiais bei tai, jog šio šipo žmonės turi sugebėjimų santykius stiprinti įdomiais ir kūrybingais būdais. ENFP labai rimtai žvelgia į savo įsipareigojimus ir paprastai yra nepaprastai lojalūs savo partneriams.

Vis dėlto, ENFP savo santykiuose dažnai susiduria su keletu problemų. Visų pirma, ENFP yra sunku nutraukti nesklandžius santykius. Jie yra linkę visas problemas perkelti į savo vidų ir ant savo pečių, tikėdami, jog santykių sėkmė ar žlugimas yra tik jų atsakomybė. Būdami perfekcionistai, ENFP nemėgsta pripažinti pralaimėjimo ir liks blogose situacijose ilgą laiką po to, kai jau turėjo iš jų išeiti. Tačiau net ir nutraukdami santykius, ENFP yra linkę tikėti, jog nesėkmė įvyko dėl jų kaltės ir kad tikrai turėjo būti kažkas, ką buvo galima padaryti, norint išsaugoti santykius.

Antra, daug ENFP tipo žmonių susiduria su sunkumais bandydami susikaupti ir atlikti darbus iki sėkmingos pabaigos. Jei ENFP negali susikoncentruoti ties savo sugebėjimais eiti aiškia kryptimi, jie gali susidurti su problemomis, likdami atsidavimu ir monogamija pagrįstuose santykiuose. Šio tipo žmonės taip puikiai jaučia visas įmanomas galimybės, kad jie dažnai gali nuolat fantazuoti apie tai, kad kažkur „žolė yra žalesnė“. Jei jų partneris ne itin mėgaujasi naujais įspūdžiais ar pasižymi tokiu pačiu idealistiniu entuziazmu, ENFP gali greitai imti nuobodžiauti. O nuobodžiaujantis ir nesusikoncentravęs ENFP bus labai nelaimingas, kas atitinkamai greičiausiai lems, jog šio tipo žmogus nuspręs nutraukti santykius.

Kadangi santykiai yra centrinis dalykas ENFP gyvenime, šio tipo žmonės bus labai įsitraukę bei puikiai jaus intymaus bendravimo subtilybes. Jie gali netgi turėti įprotį nuolat klausinėti partnerio, kaip jis jaučiasi, kas jam patinka ir pan. Toks elgesys, kaip jau minėta, gali truputį „dusinti“, tačiau kartu tai leidžia ENFP puikiai jausti santykių sklandumo (ar nesklandumo) lygį.

Seksualiniu aspektu ENFP yra kūrybingi, perfekcionistai, žaismingi ir aistringi. Turtingas šio tipo žmonių fantazijos pasaulis lemia, jog jie yra mieli ir kūrybingi meilužiai, dažnai netikėtai pateikiantys kokią nors naują idėją. ENFP visapusiškai mėgaujasi intymumo su savo partneriais galimybėmis, nuoširdžiai tikėdami, jog seksualinis bendravimas yra teigiamas ir smagus būdas išreikšti savo meilę ir prisirišimą.

Taip pat reikia pastebėti, jog ENFP paprastai turi teigiamo patvirtinimo ir užtikrinimo poreikį, dažnai pasireiškiantį „komplimentų žvejyba“. Jie mėgsta iš savo partnerio išgirsti, jog yra mylimi ir vertinami bei mielai daro tą patį.

Rekomenduojami partneriai: INFJ ir INTJ tipai. Spragtelėkite čia, norėdami atverti pažinčių skyrelį.

ENFP kaip tėvai

ENFP labai rimtai, tačiau kartu ir žaismingai, žiūri į savo kaip tėvų vaidmenį. Kiekviename ENFP slepiasi savotiškas vaikystės džiaugsmas, todėl šio tipo žmonės paprastai itin mėgaujasi būdami ir žaisdami su savo vaikais. Vis dėlto, tuo pačiu jie laikosi nuostatos, jog vertybių ir tikėjimo perdavimas savo vaikams yra labai svarbi pareiga.

ENFP, bendraudamas su savo vaikais, gali pademonstruoti savotišką vaidmenų nepastovumą. Vienu metu, jis gali būti geriausias vaiko draugas, besikvatojantis kartu su juo; kitą minutę šio tipo žmogus gali pasireikšti kaip griežtas autoritetas. Šis nepastovumas yra tam tikras vidinio ENFP konflikto tarp nuoširdaus troškimo bendrauti su vaiku vaiko „lygyje“ ir savo vertybių sistemos laikymosi rezultatas. Kitaip tariant, ENFP nori būti geriausiu savo vaiko draugu, tačiau jei yra pažeidžiama kokia nors šio tipo žmogaus vertybė, jis gali greitai grįžti prie tėvo vaidmens, įsitikindamas, jog vaikas suprato padaręs pažeidimą. Vis dėlto, toks nepastovumas vaikams gali pasirodyti erzinantis ir nesuprantamas bruožas.

ENFP vaikai paprastai jaučiasi labai mylimi, kadangi ENFP suteikia jiems daugybę nuoširdžios šilumos ir palaikymo. Šio tipo žmonės paprastai vertina savo vaikus kaip individus, leisdami jiems laisvai augti kaip asmenybėms. Vis dėlto, ENFP entuziazmas ir prieraišumas kai kuriais atvejais jų vaikus gali erzinti, ypač tuo atveju, jei jie pasižymi stipriomis mąstymo ar pojūčių savybėmis. Šie vaikai gali ne tik nesuprasti ENFP „kunkuliavimo“, bet ir netgi jo šiek tiek gėdytis, kadangi ENFP yra linkę savo entuziazmą ir prieraišumą rodyti viešumoje.

Esant reikalui, ENFP gali rūpintis kasdieniais dalykais – vaikų nuvežimu į mokyklą, jų maitinimu ir pan. Vis dėlto, tai nėra įgimtas ENFP įprotis – greičiau jau nuobodi pareiga. Šio tipo žmonės taip pat gali susidurti su sunkumais, dėl kokio nors pažeidimo prireikus nubausti savo vaikus.

Turtinga ENFP vaizduotė ir kūrybingumas šio tipo žmogaus vaikams sukuria linksmą, dinamišką ir įdomią aplinką. Be to, stipri ENFP vertybių sistema vaikų pojūčius paverčia į naudingas pamokas jiems. Šio charakterio tipo tėvai savo vaikų greičiausiai bus prisimenami dėl savo šiltos ir malonios prigimties bei linksmo požiūrio į gyvenimą.

ENFP kaip draugai

ENFP yra šilti ir lengvai bendraujantys žmonės, puikiai jaučiantys kitų jausmus ir mintis. Jie yra energingi ir linksmi kompanionai, gaunantys daug pasitenkinimo palaikydami ir padėdami kitiems žmonėms. Kartu ENFP yra idealistai, savo santykiuose siekiantys tikrumo.

Tikėtina, jog darbo vietoje ar kitose aplinkose ENFP lengvai sutars su beveik visų tipų žmonėmis. ENFP nuoširdžiai domisi kitais žmonėmis ir puikiai juos „jaučia“, dažnai netgi iki tiek, jog gali lengvai suprasti visus charakterio tipus ir bendrauti su jais jų „kalba“. Tikėtina, jog ENFP kituose žmonėse pastebės tai, kas juose yra geriausio – ir, kas dar svarbiau, „iškels“ tai į paviršių. Vis dėlto, ENFP gali būti sunku suprasti žmones, pasižyminčius stipriu mąstymo bruožu ir dėl to ne itin stipriai atsakančius į entuziastingą ENFP šilumą. Vienetinis toks atvejis ENFP nuostatų „mąstytojo“ atžvilgiu greičiausiai nepakeis, tačiau situacijai pasikartojus kelis kartus, ENFP gali visiškai atsiriboti nuo jo nesuprantančio žmogaus.

ENFP taip pat gali jaustis pažeidžiami, bendraudami su stiprią apibrėžtumo savybę turinčiais individais. Būdami linkę bet kokią kritiką priimti asmeniškai, ENFP greičiausiai pasijus nejaukiai, tokiam žmogui išreiškus neigiamą nuomonę apie jį. ENFP gali tikėti, jog tokia nuomonė yra nukreipta asmeniškai prieš jį patį.

Ieškant artimų santykių ENFP tipo žmones labiausiai traukia kiti išvystytas intuicijos ir jausmų savybes turintys žmonės (NF tipai) bei ekstravertai. Kaip ir kiti NF tipo žmonės, ENFP tarpasmeniniuose santykiuose vertina autentiškumą ir „gylį“. ENFP taip pat yra linkę labai vertinti ir intuityviųjų mąstytojų (NT) tipų kompaniją.

va kaip apsvaige tai va kodel man nereikia gerti arba rukyti as visada apsvaiges bunu tad ratu nevartoju kaip kas galvoja
Raktažodžiai
Atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
 
 
 
 
 
2019 m. rugsėjo 29 d.
Mano vardas Sabrina Seksas Pažintys mano profilis čia https://cutt.us/id21390555
2010 m. birželio 16 d.
labai mielas, draugiskas, dailus, kurybingas pasnekovas galeciau valandu valandas kalbetis apie v...
2010 m. sausio 17 d.
Su gymciuku :lu...
aciu
Apdovanojimai
2019 m. rugpjūčio 18 d. patiko daugiausiai žmonių.
HotNot gimtadienio sveikinimas
HotNot gimtadienio sveikinimas
HotNot gimtadienio sveikinimas
Draugai
Video
Be aprašymo
258 peržiūros
Patinka 2 žmonėms
Lipdukai
..
NAVIGACIJA
Nuotraukos
Apie mane
Atsiliepimai
Apdovanojimai
Draugai
Video
Lipdukai
Pabučiuoti
Nominuoti
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.