HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
Лиза
Aktyvumas
Draugai
Atsiliepimai
Nominacijos
Lipdukai
RODYTI DAUGIAU NUOTRAUKŲ (5)
Profilio adresas
Nick`as Лиза
Lytis moteris
Amžius 23 metai
Gyvenamoji vieta Vilnius
Ūgis 170-174
Kūno sudėjimas Liekna
Plaukų spalva Rudi
Akių spalva Žalios
Zodiakas Vėžys
Šeimyninė padėtis Vieniša
Prisistatymas
Gimę po Vėžio ženklu yra labai ištikimi ir rūpestingi draugai. Kaip ir jų ženklo simbolis, Vėžiai dažnai „užsiaugina kietą kiautą“. Aplinkiniams jie atrodo gan šalti, tikslingai veikiantys, nepajudinamų įsitikinimų, išmintingi ir kartais filosofiški. Tačiau artimi žmonės Vėžius mato visai kitokius. Šeimoje jie jautrūs, užjaučiantys, globėjiški ir pasiaukojantys.

Šio ženklo moterims šeima ir namai visada bus pirmoje vietoje. Jos nepaprastai švelnios ir moteriškos, pareigingos žmonos ir atsidavusios motinos. Mielai paklūsta tikrai vyriškiems vyrams, tačiau jų partneris neturėtų pamiršti jų jautrios prigimties, būti atrama ir užuovėja.

Meilė. Moterys Vėžiai neskiria pernelyg daug dėmesio savo išorei, tačiau pačios prigimties yra apdovanotos žavesiu ir patrauklumu. Namų aplinkoje jos mėgsta apsupti save gražiais daiktais, prisidedančiais prie jaukumo ir komforto kūrimo. Moterys Vėžiai lengvai sutinka su kompromisais asmeniniame gyvenime, tačiau kartais gali tapti ir namų tironais. Spinduliuojančios meile jaunystėje, brandos amžiuje jos tampa atsidavusiomis ir ištikimomis žmonomis, rūpestingomis mamomis. Šio ženklo atstovės dažnai įsimyli jaunesnius už save vyrus. Taip yra dėl motiniškumo jausmo pertekliaus jose.
Patarimai vyrams: Po Vėžio ženklu gimusios moterys yra labai švelnios, lyriškos, šeimyniniame gyvenime trokšta ramybės ir harmonijos. Pasistenkite būti kiek malonesnis žmonai, nudžiuginkite kokiu nors mažu daikteliu ar tiesiog pasiūlykite pailsėti. Vėžio moterims malonus dėmesys yra labai svarbus.

Artimiausi emociškai yra kiti Vandens ženklai – jausmingasis Skorpionas, romantiškosios Žuvys ar kitas Vėžys. Ožiaragis užtikrintų finansinį stabilumą, tai Vėžiams labai svarbu, tačiau kitose srityse jie yra labai skirtingi. Taip pat turėtų sutarti su Jaučiu ir Mergele, galbūt ir su Liūtu. Su Avinu ir Svarstyklėmis bendrauti būtų sunkiausia.
Atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
 
 
 
 
 
2018 m. kovo 02 d.
My private webcam see here http://u.to/D39bEQ
2018 m. kovo 02 d.
My collection of videos here http://u.to/D39bEQ
Apdovanojimai
HotNot gimtadienio sveikinimas
2015 m. vasario 27 d. įvertino daugiausiai nuotraukų.
2015 m. vasario 19 d. įvertino daugiausiai nuotraukų.
Draugai
Laimėtos dvikovos
Su kuriuo(ia) eitum į kavinę?
(metė iššūkį)
3 balsai
PRIEŠ
(priėmė iššūkį)
40 balsų
Lipdukai
Į šią anketą kolkas niekas dar neįklijavo lipdukų. Būk pirmas!
Лиза
NAVIGACIJA
Nuotraukos
Apie mane
Atsiliepimai
Apdovanojimai
Draugai
Dvikovos
Lipdukai
Pabučiuoti
Nominuoti
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.