HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
Hanaa
Konnichiwa ! ^-^
Aktyvumas
Draugai
Atsiliepimai
Nominacijos
Lipdukai
RODYTI DAUGIAU NUOTRAUKŲ (4)
Profilio adresas
Lytis moteris
Amžius 26 metai
Gyvenamoji vieta Klaipėda
Ūgis 165-169
Kūno sudėjimas Vidutinė
Plaukų spalva Raudoni
Akių spalva Pilkos
Zodiakas Ožiaragis
Šeimyninė padėtis Vieniša
Prisistatymas
Konnichiwa!
Man bendravimas yra be galo svarbus, nors visiems, tai svarbus. Žmogus - žmogui reikalingas. Esu iš tų žmogiukų, kurie stengiasi gyvenime aprėpti kiek įmanoma visko daugiau. Ech nors tenka pripažinti būna, kad baimės pakiša koją siekti užsibrėžtų tikslų, bet tai žmogiška. Tačiau vis viena tai nepateisinama priežastis, kodėl kartais sustojame siekti savo svajonių, tad tenka susiimti. Domiuosi priežastiniais ryšiais; priimamų sprendimų pasekmėmis/padariniais. Gyvenimas duoda tikrai daug galimybių, kur galime save realizuoti, bet kažkaip nepasinaudojame tuom. Ėėė gal laikas pabusti ir judėti pirmyn? ^-^
Muzika
Manau daugelis sutiks, kad muzika mūsų gyvenime užima labai svarbią vietą. Mūsų pasirinkti muzikos stiliai suteikia teigiamas emocijas iš kurių gauname ramybę, ko rezultate atsipalaiduojame, kas labai svarbu šiandienos dienomis, kurios persunktos chaotiškumo......
Labiausiai domiuosi k-pop muzikos stiliumi.
Filmai
Filmai kaip ir knygos turi puikių atpalaidavimo savybių, tik čia matome vaizdus, žmonių emocijas, kurios labiau pavergia širdį. Kadangi domiuosi Azijos kultūra, tai ir filmų sąrašas susijęs su tuo.
Mano nuomone labai geri filmai: "War of the Arrows" P. Korėja; "Always" P. Korėja; "The Flowers of War" vėlgi susijęs su Azija, bet įmaišyta ir Amerikos aktorių.
Daug, daug filmų ir serialų kaip ir pas visų.
Anime filmai taip pat prie širdies ^-^
Knygos
Knygos, knygos.....ech vertingos tos knygos, aaa? Skaitant jas galime išgyventi įvairių jausmų, kurie žinoma priklauso nuo knygos temos. Knygos padeda keliauti naujais potyrių keliais, galbūt atrasti savyje kažką naujo. Tai puikus šaltinis praplėsti savo akiratį, suvokimą. Padeda į gyvenimą pažvelgti iš kitų pusių.
Kas domisi Azija tikrai patiks ir ši knyga "Japonijos spalvos ir skoniai", puiki knyga. Taip pat pasaka su šia knyga "Japonizmas: menas džiaugtis gyvenimu". Nors ups dar neperskaičiau visos, bet jei pradžia paliko įspūdį, tai manau daug ką reiškia.
Rekomenduoju perskaityti Dalai Lamos parašytą knygą "Kelias į prasmingą gyvenimą".
Knygos, knygos, tik imkit ir jas skaitykit ^-^
Hobiai
Kas mane labai domina, tai orų stebėjimas, kitaip tariant meteorologija. Domiuosi Azijos kultūra...labai...Mėgaujuo si pasivaikščiojimais. Uhh muzika, muzika neįsivaizduoju dienos be jos. Knygų skaitymas bei įvairios veiklos, kurios stiprina mane. Naujos žinios, patirtys visa, tai kas veda link progresyvumo.
Atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
 
 
 
 
 
Hanaa dar neturi nei vieno atsiliepimo. Būk pirmas!
Apdovanojimai
2020 m. kovo 30 d. įvertino daugiausiai nuotraukų.
2020 m. kovo 09 d. įvertino daugiausiai nuotraukų.
2020 m. vasario 16 d. patiko daugiausiai žmonių.
2020 m. vasario 03 d. įvertino daugiausiai nuotraukų.
Draugai
Lipdukai
Nuo Eimin
Hanaa
NAVIGACIJA
Nuotraukos
Apie mane
Atsiliepimai
Apdovanojimai
Draugai
Lipdukai
Pabučiuoti
Nominuoti
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.