HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
Jonas
Pabendraujam ?:)
Aktyvumas
Draugai
Atsiliepimai
Nominacijos
Lipdukai
Jonas dienoraštis
Kokia yra meilė ??
2014 m. birželio 25 d.
Nuotaika:

**Ar tiesa, kad meilė trunka tris metus? O meilė iš pirmo žvilgsnio?

**Kas vyksta, kai esi įsimylėjęs? Kai esi įsimylėjęs, viskas aplink tave nušvitę margom spalvom, jautiesi pakylėtas, viskuo patenkintas, džiaugiesi kiekviena tau duota diena.

**Gyvenimas ne filmas. Nieko nebūna tobulo. Net jei esi įsimylėjęs, išvengti pykčių nepavyksta. Nors būna barnių ar nesusipratimų, tai tik grūdina mano meilės jausmą. 

**Atrodo, kad myli, bet po mėnesio nė pats nesupranti, kas tau nutiko, kodėl nori draugauti su kitu žmogumi arba kodėl tingi susitikti su ankstesniuoju partneriu. Tokį reiškinį pavadinčiau sezoniniu susižavėjimu. 

**Kai analizuoju savo santykius su merginomis, imu galvoti, jog kiekvieni santykiai grūdina ir kelia meilės kertelę vis aukštyn ir aukštyn. Merginoms pasidariau išrankesnis. Jei po pirmo išsiskyrimo sakiau, jog įsimylėjau ją dėl žydrų akių ir kerinčios šypsenos, kitai galėjau sakyti, jog įsimylėjau ją ne tik dėl gražios išvaizdos, bet ir dėl bendrų pomėgių, dėl bendravimo, gebėjimo išklausyti, supratimo. 


Patinka 2 žmonėms
2
1 | Peržiūrėta 194 kartus
*Tav0pamaiva*, 22 m., Pasvalys
2014 m. birželio 25 d., 14:09
(y)
Jonas
NAVIGACIJA
Nuotraukos
Apie mane
Dienoraštis
Atsiliepimai
Apdovanojimai
Draugai
Video
Dvikovos
Lipdukai
Pabučiuoti
Nominuoti
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.