HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
Nerijus
Paskutinis apsilankymas: vakar
Ieškau
Aktyvumas
Draugai
Atsiliepimai
Nominacijos
Lipdukai
Ar aš tau patinku?
Taip!
Kitas
RODYTI DAUGIAU NUOTRAUKŲ (1)
Profilio adresas
Nick`as Nerijus
Lytis vyras
Amžius 30 metų
Gyvenamoji vieta Kaunas
Ūgis 175-179
Kūno sudėjimas Atletiškas
Plaukų spalva Rudi
Akių spalva Mėlynos
Zodiakas Žuvys
Šeimyninė padėtis Vienišas
Universitetas/kolegija Kauno technologijos universitetas
Prisistatymas
Jei atspaudžiat kad patinku, tai prašau ir bendraukit, kitaip koks tolkas kažką laikyt drauguose, tiesiog praskipinkit, ačiū.

O dabar apie save:
Karštas kaip degtukas, greit užsiplieskiu, bei ką pamilstu myliu visa širdim, atiduodu visą save Ko pasekoje, tenka neretai išgyvent, ir gan skaudžiai. Esu pernelyg jautrus viskam, labai rimtas ir rimtai žiūriu į gyvenimą, retai kada išvysit nerūpestingai besijuokiantį, nebent kas nors tikrai prajuokina, kartais gali pasirodyt, jog nesuvokiu juokų, mėgstu tinkama humorą, pavydus, nes jei ką turiu, bijau prarast ir laikau arti savęs Esu per daug atviras ir naivus, pasitikiu ir per arti prisileidžiu žmones, bet tokios tos žuvys, susikuriam realybę kurioje gyvenam Gan nepastovios nuotaikos, bet muzika tai išsprendžia. Sunku pilnai apibūdint save, pabendrausit pamatysit p. s. ir dar šis tas: "Žuvys. Žuvys nemeluoja. " "Žuvys - puikūs melo detektoriai. " -- Parašyta, šventa Toks jau aš "Didžiausia Žuvų silpnybė - polinkis rodyti silpnumą. Šio ženklo atstovams patinka, kai jų gailimasi, jie trokšta būti globojami, saugomi. Kitas bruožas, pakišantis Žuvims koją - begalinė empatija, polinkis įsijausti į kitų žmonių problemas. Ne veltui sakoma, kad kas pernelyg užjaučia visų nelaimių aukas, netrukus pats tampa visų šių nelaimių auka. " "O užpuolus didžiausiam stresui, išvis nuleidžia rankas. " Kodėl žuvys paskutinis horoskopo ženklas? Ogi todėl kad jos tobuliausios ir turi visų ženklų savybių

1. Nekenčiu ignoro. 2. Nekenčiu melo. 3. Nekenčiu, kuomet neatsakoma į klausimą. 5. Nekenčiu storžievių. 6. Nekenčiu pasikėlimo. 7. Nemėgstu dalintis. Laikausi šių taisyklių ir to reikalauju iš kitų, bet jei norit su manim sutart, pakanka kad pirmos laikytumėtės Ačiū už dėmesį. p. s. ieškau merginos, ne laikinų "draugių/ų" Laikinumo man nereikia
Raktažodžiai
Filmai
Detektyvai, dramos, fantastiniai, komedijos, nuotykiai, siaubo, trileriai, veiksmo. Jei dėl konkretaus filmo, tai "Optimisto istorija" (Silver Linings Playbook) nuostabiausias kada matytas filmas palikęs gilų įspūdį.
Knygos
Neskaitau, ir be jų protingas
Hobiai
Muzika padeda išgyvent blogiausias akimirkas, be jos niekas kitas nesugeba taip atpalaiduot Mėgstu greitį, greitą gyvenimą. Kadangi specialybė susijusi su kompiuteriais, tad nori nenori, tenka susiet gyvenimą su tuo. :/ Mėgstu šunis (kol jie pririšti ;D)
Atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
 
 
 
 
 
2019 m. rugsėjo 29 d.
Mano vardas Barbara Mano naujas privatus vaizdo įrašas čia https://cutt.us/id37733199
2018 m. rugpjūčio 21 d.
Sveiki atvykę į geriausią dvigubo analinio fistingo svetainę http://v.ht/xzsexx
2018 m. kovo 02 d.
Mano karštų vaizdo įrašų kolekcija čia http://bit.ly/2FMVwra
Apdovanojimai
2020 m. kovo 19 d. patiko daugiausiai žmonių.
HotNot gimtadienio sveikinimas
HotNot gimtadienio sveikinimas
HotNot gimtadienio sveikinimas
Draugai
Lipdukai
Nuo irisine;D
Nerijus
NAVIGACIJA
Nuotraukos
Apie mane
Atsiliepimai
Apdovanojimai
Draugai
Lipdukai
Pabučiuoti
Nominuoti
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.