HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
gintare
Šiauliai :) jei ir Tau šiandien gedulas parašyk :)
Aktyvumas
Draugai
Atsiliepimai
Nominacijos
Lipdukai
Ar aš tau patinku?
Taip!
Kita
RODYTI DAUGIAU NUOTRAUKŲ (5)
Profilio adresas
Nick`as gintare
Lytis moteris
Amžius 22 metai
Gyvenamoji vieta Panevėžys
Ūgis 175-179
Plaukų spalva Rudi
Akių spalva Žalios
Zodiakas Žuvys
Šeimyninė padėtis Vieniša
Mokykla Panevėžio raj. Paįstrio Juozo Zikaro vidurinė mokykla
Universitetas/kolegija Šiaulių universitetas
Prisistatymas
ŽUVYS

Pagrindinė ženklo jėga: šis Zodiako ženklas moko kitus subtilumo, jautrumo, grožio, užuojautos, švelnumo bei dvasingumo. Jam būdingas meniškumas, muzikalumas, vaizduotė, kūrybingumas, tad nenuostabu, kad būtent Žuvys geba sukurti gražiausius meno kūrinius. Jų misija yra skleisti grožį ir meilę aplinkiniams, pasiaukoti dėl kitų, jei tik to reikia.
Šis svajingas ženklas turi ypač jautrią intuiciją, polinkį į dvasingumą, religingumą. Netinka būti agresyvioje, vulgarioje aplinkoje, nes atskleisti save jos gali tik būdamos apsuptos harmonijos, ramybės ir natūralumo. Jose slypi daugybė nuostabių talentų, kuriuos Žuvys demonstruoja subtiliai, neskaudindamos aplinkos ir nelipdamos kitiems per galvas. Nesavanaudiška pagalba kitiems ir meilė – tai jų didžiausia dovana pasauliui. Net jeigu ir neturi daug turto, nori pasidalyti, padėti stokojantiems. Būtent šis ženklas globoja labdaringą veiklą ir visokeriopą pagalbą kitiems. Žuvys – tikrojo altruizmo mokytojos.

Šviesioji pusė: Žuvys talentingos dvasinėms praktikoms, meditacijai, maldai, mistikai, meno terapijai. Būdamos jautrios žmonių skausmui ir turėdamos talentą dvasiniams mokslams – tampa puikiais mokytojais, kitų guodėjais. Šio ženklo moterys paprastai pasižymi natūraliu grožiu bei moteriškumu, o vyrai sugeba suderinti vyriškumą su švelnumu.

Tamsiosi pusė: kartais Žuvys taip užsisvajoja, kad visiškai praranda ryšį su realybe. Silpnoji jų pusė yra polinkis į fantazijas, iliuzijas, tingumą, besaikį miegojimą, žalingus įpročius, tikrovės nesuvokimą. Dažnai tampa priklausomi nuo kitų žmonių nuomonės, mėgsta susitapatinti su bejėgės aukos, nuskriaustojo pozicija.
Profesijos, savirealizacija: talentingi muzikai, fotografijai, dizainui, slaugai, poezijai, tapybai, šokiui, psichologijai, įvairioms terapijoms. Jų valdoma veikla yra susijusi su vandeniu, gražiais vaizdais, grožio paslaugomis, kosmetika, drabužiais. Žuvys yra grožio kūrėjos, tad joms ne itin tinka darbai, kuriose svarbiausia tikslūs, logiški skaičiavimai, monotoniški veiksmai ar fizinė jėga.
Muzika
ivairi pagal nuotaika
Filmai
ivairus
Knygos
jaunimo literatura
Hobiai
karoliuku verimas,siuvinejimas.pasivai ksciaojimai su draugais,jodinejimas
Atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
 
 
 
 
 
2017 m. balandžio 29 d.
laba
2015 m. spalio 27 d.
aciu uz graziausius susirasinejimus princese....
viskas kiek per greitai, bet viskas bus gerai, aš tikiu
2015 m. spalio 26 d.
prasau priimk 
Apdovanojimai
HotNot gimtadienio sveikinimas
HotNot gimtadienio sveikinimas
HotNot gimtadienio sveikinimas
HotNot gimtadienio sveikinimas
Draugai
Lipdukai
gintare
NAVIGACIJA
Nuotraukos
Apie mane
Atsiliepimai
Apdovanojimai
Draugai
Lipdukai
Pabučiuoti
Nominuoti
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.