HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
wydma
Paskutinis apsilankymas: šiandien
Life is like a game of rugby, we fall down, get tackled and get up. A person has not lost hope until they have given up on getting up.
Aktyvumas
Draugai
Atsiliepimai
Nominacijos
Lipdukai
Ar aš tau patinku?
Taip!
Kitas
RODYTI DAUGIAU NUOTRAUKŲ (5)
Profilio adresas
Nick`as wydma
Lytis vyras
Amžius 24 metai
Gyvenamoji vieta Vilnius
Ūgis 195-200
Kūno sudėjimas Vidutinis
Plaukų spalva Geltoni
Akių spalva Mėlynos
Zodiakas Mergelė
Šeimyninė padėtis Vienišas
Mokykla Rokiškio raj. Juodupės gimnazija
Universitetas/kolegija Vilniaus kooperacijos kolegija
Prisistatymas
Rečiausias asmenybės tipas (apie 1 proc. pasaulio gyventojų), išsiskiriantis unikaliu ir neįprastu savybių rinkiniu. Po tylia savo išore INFJ slepia gilius įsitikinimus svarbiais gyvenimo klausimais. Jei šio tipo žmogus už ką nors kovoja, jis tai daro ne dėl asmeninės šlovės ar politinės galios, o dėl pačios idėjos.

INFJ yra prislėgtų ir engiamų žmonių herojai. Juos galima rasti didelės nelaimės akivaizdoje, padedančius nukentėjusiesiems. INFJ gali fantazuoti apie kerštą tiems, kurie kankina bejėgius žmones – „poetinio teisingumo“ samprata jiems yra labai patraukli. INFJ yra itin artistiški ir kūrybingi idealistai, tačiau jų turimas J bruožas leidžia šio tipo žmonėms ne tik fantazuoti, bet ir veikti – ši reta vizijų ir praktiškumo kombinacija yra vienas originaliausių ir geriausių INFJ bruožų.

Atsargiai vertindami kitų žmonių motyvus, INFJ yra sunkiai manipuliuojami. Tai yra žmonės, kuriuos apgauti pavyksta itin retai. Nepaisant to, jog INFJ yra draugiški ir kupini užuojautos, šie žmonės gali būti labai išrankūs, rinkdamiesi savo draugus. Draugystė jiems – ryšys, kurio negalima apsakyti paprastais žodžiais.

INFJ pasižymi itin sklandžia rašytine kalba bei lengvu bendravimu. Be to, neverbalinis jautrumas leidžia šiems žmonėms lengvai pažinti kitus bei patiems būti pažintiems. Lengvas ir malonus bendravimas dažnai gali suklaidinti pašalinį stebėtoją, jam INFJ palaikius ekstravertu – vis dėlto, INFJ yra vieni iš „tikriausių“ intravertų, galinčių būti emociškai susijusiais tik su nedideliu sau itin artimų žmonių ratu. Tačiau gali pasitaikyti ir tokių situacijų, kuomet INFJ staigiai atsitrauks „į save“, imdami ignoruoti net ir artimiausius žmones – šis veiksmas, iš pirmo žvilgsnio dažnai laikomas nesuprantamu paradoksu, yra būtinas INFJ savisaugos įrankis, leidžiantis jiems atkurti išeikvotas jėgas (I tipai pavargsta ir „išsikrauna“, bendraudami su kitais žmonėmis; E tipai – atvirkščiai) ir išvengti emocinio „perkaitimo“. Tai yra bene neįprasčiausias mįslingo INFJ charakterio bruožas, dažnai nustebinantis pašalinius žmones, paprastai turinčius mažai patirties bendraujant su šio itin reto charakterio tipo žmonėmis.

Kūryba, konsultavimas, viešoji tarnyba ar netgi politika – sritys, kuriose INFJ dažnai randa savo vietą.

INFJ išsiskiria vidinių, pasąmoningų procesų supratimo aiškumu, tuo nusileisdami tik savo „pusbroliams“ INTJ. Neįtikėtini sugebėjimai suprasti kitų žmonių mąstymą, norus ir emocijas INFJ dažnai suteikia pranašų ir aiškiaregių reputaciją. Be to, kitaip nei prisitaikančių ir rutiniškų IS tipų atveju, IN bruožai leidžia INFJ tipo žmonėms veikti išmintingai ir spontaniškai net ir unikalių įvykių akivaizdoje.

Kadangi INFJ pasižymi stipria asmenine charizma, šio tipo žmonės puikiai dera profesijose, kuriose reikia įkvėpimo – mokyme (ypač – aukštojo mokslo institucijose), religinėje veikloje, psichologijoje, konsultacijose ir kt. Vis dėlto, yra itin sunku įvardinti INFJ tinkamas profesijas, kadangi jie turi ir F bruožą, leidžiantį jiems puikiai suprasti kitus žmones, ir N savybę, leidžiančią jiems suprasti ir pritaikyti teorinius dalykus. Tam tikra prasme, INFJ yra ne prastesni „sistemų kūrėjai“ nei INTJ tipo žmonės – tačiau pagrindinis skirtumas slypi tame, jog dauguma INFJ „sistemų“ remiasi žmonėmis ir žmogiškomis vertybėmis, o ne informacija ir technologija.

INFJ itin rūpinasi kitų žmonių jausmais ir stengiasi nieko neįžeisti ir neįskaudinti. Jie yra labai jautrūs bet kokiems konfliktams ir negali jų lengvai pakelti. Situacijos, kuriose konfliktas yra neišvengiamas, paprastai taikingą INFJ gali įvesti į agitacijos ar įsiūčio būseną – tačiau dėl polinkio giliai reaguoti į konfliktą, tokios situacijos ir didelis stresas INFJ gali sukelti sveikatos problemų.

INFJ turi įgimtų auklėjimo sugebėjimų – šio tipo žmonės yra kantrūs, pasišventę ir globėjiški. INFJ yra puikūs tėvai ir dažnai suformuoja stiprų ryšį su savo vaikais. Be to, jų atžvilgiu INFJ paprastai turi labai daug vilčių ir nuolat ragina išnaudoti visas savo galimybes ir gabumus.
Muzika
įvairi
Filmai
Komedijos, siaubo
Knygos
Agatha Christie
Atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
 
 
 
 
 
2018 m. rugpjūčio 22 d.
PRIVATE VIDEO, SEXCHAT go http://u.to/0ngzEw
2018 m. kovo 02 d.
PRIVATE VIDEO, SEXCHAT go http://bit.ly/2FMVwra
2018 m. kovo 02 d.
PRIVATE VIDEO, SEXCHAT go http://u.to/D39bEQ
Apdovanojimai
HotNot gimtadienio sveikinimas
HotNot gimtadienio sveikinimas
HotNot gimtadienio sveikinimas
HotNot gimtadienio sveikinimas
Draugai
Video
Prisimenant vasarą :)
711 peržiūrų
Patinka 0 žmonių
pirmasis mano įrašytas freestyle, žinau ,kad ni...
172 peržiūros
Patinka 0 žmonių
Be aprašymo
168 peržiūros
Patinka 0 žmonių
Lipdukai
Nuo Liuka
wydma
NAVIGACIJA
Nuotraukos
Apie mane
Atsiliepimai
Apdovanojimai
Draugai
Video
Lipdukai
Pabučiuoti
Nominuoti
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.