HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
Ievuk0ou
Paskutinis apsilankymas: šiandien
Su drauge ieškom kompanjonų iš Vilniaus, kurie norėtų prisijungt pažaist tinklinį. Nors pačios nesam geros žaidėjos. :D
Aktyvumas
Draugai
Atsiliepimai
Nominacijos
Lipdukai
Ar aš tau patinku?
Taip!
Kita
RODYTI DAUGIAU NUOTRAUKŲ (4)
Profilio adresas
Lytis moteris
Amžius 19 metų
Gyvenamoji vieta Vilnius
Ūgis 165-169
Plaukų spalva Rudi
Akių spalva Mėlynos
Zodiakas Vandenis
Šeimyninė padėtis Nenurodyta
Muzika
House, Deep House, Future House, Trap, Rap, Chill, Electro, rusiškos, kartais ant ispaniškų dainų patraukia. Pagal nuotaiką ^^
Filmai
* Labiausiai mėgstu siaubo/mistinius filmus, kurie susiję su paranormaliais reiškiniais, egzorcizmais ir pan., bet kadangi daug esu mačius, tai nelabai liko ką žiūrėt, o jei ir atsiranda proga pažiūrėt naują filmą - jis manęs nebenustebina. Labiausiai palikę įspūdį siaubo filmai: ,,Išvarymas", ,,Emilės Rouz egzorcizmas", ,,Tūnąs tamsoje", ,,Poltergeistas".
* Komedijas taip pat mėgstu, neskaitant to, jog iš siaubo filmų daugiau juokiuos nei, kad iš komedijų.
* Veiksmo / koviniai / sporto filmai. Labiausiai sužavėję filmai: ,,Greiti ir įsiutę" (visos dalys) kas be ko, ,,Need for speed", ,,Mergina verta milijono", ,,Kikboksininkas. Kerštas", ,,Kikboksininkas. Atpildas", ,,Southpaw", ,,The Philly Kid".
* Animaciniai filmai. Gal kažkam ir kyla minčių, jog suaugę žmonės yra per ,,dideli" animaciniems filmams, tačiau aš esu kitos nuomonės. Kadangi būnant vaiku ir suaugusiu skiriasi mintys, stereotipai ir apskritai mąstymas, tad žiūrėdama animacinius filmus būdama vaiku, net nesusimąstydavau apie filmo ar filmuko moralą, tačiau dabar į animacinius filmus žvelgiu visai kitu kampu. Vieni iš labiau patinkančių: ,,Zootropolis", ,,Moana".
Knygos
Užteko mokykloje pateikto privalomos literatūros knygų sąrašo.
Šiaip neturiu mėgstamų knygų, tačiau, kai neturiu, ką veikt ir turiu laiko dažniausiai skaitau knygas elektronine versija. Daugiausiai prisisiuntus turiu romanų, porą yra psichologinių, informacinių.
Hobiai
* Be galo mėgstu klausytis muzikos. Kad ir kur eičiau ar į parduotuvę, ar susiruosčiau į ilgą kelionę - ausinės pas mane visada rankose. Aš be muzikos kaip žuvis be vandens.
* Mėgstu ilgus pasivaikščiojimus, bet dažniausiai būnant vienai, kokiam parke ar miške. Aš kaip tas iš animacinio filmuko katinas, kuris visada mėgdavo vaikščiot vienas. Taip, aš intravertė. Būdama viena atrandu vidinę ramybę, ramiai apmąstau apie gyvenimą.
* Kalbant apie sportą, tai kilnoju maistą (nes juk kas nemėgsta valgyt?). Kartais sportuoju ir be maisto kilnojimo. Kartais nueinu sportuot į salę, vieną kitą kartą išeinu į lauką pabėgiot arba sportuoju namie. Žinoma, nesu užkietėjusi sportininkė, nesportuoju pastoviai, kartais pritrūksta motyvacijos ar laiko, tuomet pasidarau pertrauką ir po jos vėl bandau grįžt į sportą. Tik yra bėda, kad sunku save kontroliuoti mitybos atžvilgiu, nes labai mėgstu pavalgyt ir nevisada sveikai ir tinkamai.
Atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
 
 
 
 
 
2018 m. birželio 02 d.
Istrink komentarus.
Apdovanojimai
2018 m. gegužės 14 d. patiko daugiausiai žmonių.
Draugai
Lipdukai
Nuo Rimantas
Ievuk0ou
NAVIGACIJA
Nuotraukos
Apie mane
Atsiliepimai
Apdovanojimai
Draugai
Lipdukai
Pabučiuoti
Nominuoti
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.