HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
Tomukas *c(:
Paskutinis apsilankymas: šiandien
Aktyvumas
Draugai
Atsiliepimai
Nominacijos
Lipdukai
Ar aš tau patinku?
Taip!
Kitas
RODYTI DAUGIAU NUOTRAUKŲ (3)
Profilio adresas
Nick`as Tomukas *c(:
Lytis vyras
Amžius 23 metai
Gyvenamoji vieta Vilnius
Ūgis 180-184
Kūno sudėjimas Vidutinis
Plaukų spalva Rudi
Akių spalva Mėlynos
Zodiakas Dvyniai
Šeimyninė padėtis Vienišas
Mokykla Vilniaus Radvilų gimnazija
Universitetas/kolegija Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Prisistatymas
Dėmesio prieš skaitant šią žinutę patartina tvirtai įsitaisyti ant kėdės.

Labas esu Tomas paprastas, savotiškas niekuo neišsiskiriantis vaikinas. ;] Nu nebent tik tuo, kad moku gerai čiuožti ant ledo :]P Bet ką aš čia girsiuosi geriau papasakosiu truputi apie save. Man yra 21, esu gana draugiškas. Žinoma tik su tais žmonėmis kurie su manim taip pat draugiški. Taip pat kaip ir kiekvienas žmogus turiu minusų kurie išryškėja per pirmąjį mėnesį. Tad jei nepatikau per jį nepatiksiu ir veliau . Žinoma kartais , net pats to nenorėdamas "užstumiu" ir t.t. nes nesugebu savo nuomone pasilaikyti sau. Prašau man nerašyti beverčių žinučių kaip "Labas ką veiki ? Kaip sekasi? " mane jos tiesiog nerviškai veikia . Tai banalu, o banalybės mane užknisa. Jeigu paklaustumėt ar galiu kuo nors sudominti panele pasakyčiau taip. Tik duok man 10 minučių. Nu gerai turuputi "perdedu" ;D. Be to aš moku groti gitara. Tai yra mano vienas iš mano tūkstančių hobių kuris mane varo iš proto. Jei reikėtu atsakyti į klausimą kokios panelės man patinka aš pasakyčiau, kad tos kurios yra draugiškos, linksmos, nerūkančios , bei be abejo šiltos. ;]* Tad prieš darant išvadas apie mane , geriau pabandyk pabendraut ir susipažint. Žinok būna padeda ;]
Muzika
Esu labai pasinešęs ant klubinės muzikos, bet taip o gi negaleciau niekaip gyventi be Drum and bass’o, Tranco, Electro houso, Metalo, Hardstylo, Hardcoro, Progressive houso ir t.t pas mane nera taip, kad kažkoks muzikos stilius man nepatinka visai yra tik, kad aš jo mažiau klausau negu kokio nors kito (isimtis rusiška muzika jos nekenčiu).
Filmai

Project X, No Strings Attached, Friend With Benefits, This means war, The Vow, In time, Real steel, Exam, Horrible Bosses, Limitless, Rat Race, The Hangover Series, Inception, Rounders, The Fast and the Furious, Street Dance Series, Slumdog Millionaire, Im Robot, Narnia: Voyage of the Dawn Tree, Avatar, Maverick, Casino Royale 007, 300, Death Race, Requiem for a Dream, The Social Network Movie, Cruel Intentions, The Basketball Diaries, The Saint of Fort Washington, Grožis Ir Geismas, Zero Series, Redirected, Saw Series, Underworld Series, X-Men Series t.t.
Knygos
Tai nėra mano pomėgis. Aš mėgstu matyti realius dalykus o ne gyventi fantaziju pasaulyje.
Hobiai
Atostogauti, Valgyti Baltą Šokoladą, Bendrauti, Bučiuotis, Apsikabinti su mylimu žmogum, Žiūrėti Filmus, Būti Gamtoje, valgyti Ledus, Klausyti Muzikos, Sapnuoti, Skypinti, Slidinėti, Sportuoti, Susirašinėti, Svajoti, Kalbėti Telefonu t.t.
Atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
 
 
 
 
 
2016 m. gruodžio 05 d.
labai labai
2016 m. gruodžio 05 d.
fainas labai :3
ar labai labai?
2015 m. liepos 22 d.
 
Apdovanojimai
2017 m. liepos 05 d. patiko daugiausiai žmonių.
HotNot gimtadienio sveikinimas
Padovanota 2015 m. gegužės 14 d.
Bučinys nuo Diana Taip Diana.
Padovanota 2015 m. gegužės 14 d.
HotNot gimtadienio sveikinimas
Draugai
Laimėtos dvikovos
Su kuriuo eitum į pasimatymą?
(metė iššūkį)
6 balsai
PRIEŠ
(priėmė iššūkį)
11 balsų
Lipdukai
Tomukas *c...
NAVIGACIJA
Nuotraukos
Apie mane
Atsiliepimai
Apdovanojimai
Draugai
Dvikovos
Lipdukai
Pabučiuoti
Nominuoti
Website monitoring | Uptimia
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.