HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
Nauja tema
Prieš 6 mėnesius
Čia,viskas priklauso kas tau parašė?Jeigu parašė graži panelė tai kodėl gi ne,būtų malonu su ja pasimylėtiTikrai sutikčiau
Prieš 6 mėnesius
Žiūriu,kad čia visi šventuoliaiVisi tik ne ir neTikrai netikiu,kad ne vienas nenorėtu?Čia,prieš mergas taip rašot,kad jos,gink dieve,nepagalvotu,kad toks esu?Tim nereikia Lia lia,geraiRašot  ir patys savim netikitNežinau,aš tai tikrai  sutikčiau su kokia gražia panele,o jūs kaip norit:
Prieš 5 mėnesius
Ne
Prieš 5 mėnesius
Ei,chebra,dabar juoktis ar paskui?Visi tokie nekaltučiai ir nė vienas neduotų?Tada tikrai užjaučiu jus nes tokio malonumo aš tikrai neatsisakyčiauUjaučiu,per tokius kaip jūs visa žmonija išnyktų
Prieš 5 mėnesius
tau vyras pasake ne. tai jei jo nedomina vyrai tai kokios bedos? as ir tau sakau ne.
Prieš 5 mėnesius
Taip
Prieš 5 mėnesius
N/A27 m.Apie jokius vyrus čia niekas nekalba,na,nebent anksčiau tau rašė vyras?Čia klausia,ar duotum anksčiau  parašiusiamAš tikrai duočiau nes anksčiau man rašė panelė.Todėl sakau TAIP
Prieš 5 mėnesius
Prieš 5 mėnesius
Kodėl gi ne.jeigu žmogus man patiktų,o dar gal ir jis ir pats to norėtų,tada kodėl gi  atsisakyti malonumo?Jeigu žmogus man patiktų tikrai sutikčiau
Prieš 4 mėnesius
Ne
Prieš 4 mėnesius
Tikrai Duočiau,su malonumu.
Prieš 4 mėnesius
No f way 
Prieš 4 mėnesius
no no no
Website monitoring | Uptimia
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.