HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
Nauja tema
2014 m. balandžio 07 d., 21:32
Man futbolas,o tau?
2014 m. balandžio 09 d., 18:13
krepsinis
2014 m. balandžio 09 d., 18:38
krepsinis nes ji gan malonu zaisti o pries futbola nieko neturiu irgi tinka
2014 m. balandžio 10 d., 14:41
1 vieta paemen sendien laimejom per krepsini
2014 m. balandžio 10 d., 21:13
Futbolas.
2014 m. balandžio 11 d., 18:44
merginos....? ir krepšinis ir futbloas... bet gal labiau myliu futbola...o dar labiau merginas....
2014 m. balandžio 11 d., 22:12
Edvinas rašė:
merginos....? ir krepšinis ir futbloas... bet gal labiau myliu futbola...o dar labiau merginas....
Prie ko merginos, sporto forume?
2014 m. balandžio 11 d., 22:13
Seip
2014 m. balandžio 11 d., 22:40
Ne tip supratai, ka norejau pasakyt
2014 m. balandžio 12 d., 09:31
OhDude rašė:
Prie ko merginos, sporto forume?
kadangi merginoms skiriu pirmebyne, po to futbolas, po to kašė.... 
2014 m. balandžio 12 d., 11:25
Edvinas rašė:
kadangi merginoms skiriu pirmebyne, po to futbolas, po to kašė.... 
Cia sporto forumas. Klausimas apie sporta, krepsinis ar futbolas. Nebuk durnas ir mokek atsakyt zmogiskai, neprimesdamas siai temai nereikalingu dalyku. Kvailai atrodo paskaiciu
2014 m. balandžio 12 d., 12:39
OhDude rašė:
Cia sporto forumas. Klausimas apie sporta, krepsinis ar futbolas. Nebuk durnas ir mokek atsakyt zmogiskai, neprimesdamas siai temai nereikalingu dalyku. Kvailai atrodo paskaiciu
aš tavo sporto forume du kart atsakiau į tavo klausima kas labiau patinka krepšinis ar futbolas.... jei tu prieš merginas, taip ir sakyk 
2014 m. balandžio 12 d., 12:42
Edvinas rašė:
aš tavo sporto forume du kart atsakiau į tavo klausima kas labiau patinka krepšinis ar futbolas.... jei tu prieš merginas, taip ir sakyk 
Apie merginas cia niekas neklause Jei dar nepises, tavo bedos, nereik cia kliedet. Nueik i kita foruma atsirask kur klausia sportas ar merginos ir sakyk, kad merginos. viskas ok bus. O cia rimtai, kaip nepises, merginos merginos merginos Juokingai atrodo
2014 m. balandžio 12 d., 13:39
OhDude rašė:
Apie merginas cia niekas neklause Jei dar nepises, tavo bedos, nereik cia kliedet. Nueik i kita foruma atsirask kur klausia sportas ar merginos ir sakyk, kad merginos. viskas ok bus. O cia rimtai, kaip nepises, merginos merginos merginos Juokingai atrodo
 man atrodo tave čia tokios bėdos kankina, man tokios nesamonės net į galva nešautu, o tu pats už save pasisakei.... taigi jei kažkas nepatinka, neskaityk, o šnekėdamas pievas tik save trolini....
2014 m. balandžio 12 d., 14:12
Edvinas rašė:
 man atrodo tave čia tokios bėdos kankina, man tokios nesamonės net į galva nešautu, o tu pats už save pasisakei.... taigi jei kažkas nepatinka, neskaityk, o šnekėdamas pievas tik save trolini....
Tau neiaiskinsi Savaime suprantama vaikinam svarbiau merginos, merginom vaikinai. Bet ar sito cia buvo klausiama? Buvo parasyta "Ka renkates? Merginas ar vaikinus?" ? Man regis buvo ka renkates? Futbola ar krepsini?
2014 m. balandžio 12 d., 14:34
Galit jus ramintis po galais kaip mazi vaikai,riejates
2014 m. balandžio 12 d., 14:37
Futbolas
2014 m. balandžio 12 d., 15:00
Abudu patinka. Krepšinis prie širdies labiausiai .
2014 m. balandžio 12 d., 18:04
Kašis  
2014 m. balandžio 13 d., 20:13
Futbolas
Website monitoring | Uptimia
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.