HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
Menas  »  TATTOO
Nauja tema
2013 m. gruodžio 19 d., 18:30
Koks požiūris į tai. Turit, o gal planuojatės darytis? Kur, kokios norėtumėt? Pasidalinkit.
2013 m. gruodžio 19 d., 22:08
turim ^_^ manau visi yra skirtingi ir tai ka jie pasirenka issitatuiruoti ant saves daug apie zmogu pasako, ne visi ryztusi atseit veliau gailesis 
2013 m. gruodžio 21 d., 02:31
Kol kas turiu tik vieną, planuoju pasidaryti dar kokias dvi, o gal ir daugiau... Tai savotiškas menas, pabrėžiantis asmenybės individualumą
2013 m. gruodžio 27 d., 00:28
Man siaip tato patinka bet nesidaryciau
2014 m. sausio 03 d., 15:15
Tobula. Pati dar neturiu, nesu iki galo sumąsčius kokios būtent noriu, bet jau kurį laiką paišinėjuos ir manau kad vis tiek kažkada tokią turėsiu, jei ne dabar tai vėliau. Bet labaaai labai labai gražu. (:
2014 m. sausio 03 d., 18:31
"Rankove" dar ga;vpju pasidaryti
2014 m. sausio 30 d., 23:17
turiu , turiu, dvi , ir turėsiu rankove , pats susieskizavau , va žinau nors tiek kad vienas tokias ir turiu ir niekam kitam , taip kad , jai dekoruoji save , nieko gero , gailėsies , bet jai dekoruoji priminimais , simbolika , puiku !
2014 m. vasario 07 d., 09:18
Mano nuomone tai yra savo kūno gadinimas.
2014 m. liepos 13 d., 15:18
Jau maždaug metai, kaip turiu. Labai džiaugiuosi ir daugiau nebenoriu darytis antros. Pas mane tatto už ausies plunksna. Bent jau man asmeniškai, tai begalo gražu. Šiaip paveldėjau iš giminės visišką aistrą menui ir man ta tatto asocijuojasi su mano jausmais menui.@Hadoken Gadinimas? Yra žaizdų, randų, mėlyniu? Ne, tik, kad odoje suleisti dažai, kurie pakeičia spalva toje vietoje. Tavo greičiau nuomonė, kad tai tau nepatinka, o ne ,,Kūno gadinimas’’.
2014 m. rugsėjo 26 d., 16:45
Boružėlės ant peties iš nugaros pusės ir dar kokios norėčiau, bet nežinau kokios..
2015 m. sausio 21 d., 10:46
Turiu tattoo. Nedidelę, po krūtine. Šiaip, manau, tatuiruotės yra toks dalykas, kurį reikia gerai apmąstyti, ar tikrai to nori, ar ne. Kad vėliau nebūtų persigalvojimų, kai jau per vėlu.Apie saviškę galvojau tikrai ilgai ir nesigailiu, labai džiaugiuosi pagaliau išpildžiusi mažytę savo svajonę. Planų dėl tatuiruočių dar turiu, tad ji tikrai nebus vienintelė.
2015 m. sausio 21 d., 22:14
Parodyk tą tattoo? ;D
2015 m. sausio 22 d., 08:12
O jeigu ne?
2015 m. vasario 06 d., 10:23
Turiu ant kaklo ir nesigailiu toliau dar bus rankoves dvi, tik nesumastau kokios
2015 m. vasario 15 d., 19:17
Cia galima uzsidirbti http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=645218
2017 m. liepos 02 d., 16:19
Kol kas turiu tik dvi, artimiausiu metu bus jų daugiau
2017 m. liepos 09 d., 20:01
Turiu dvi ant dilbio ir prie nykscio
2017 m. rugsėjo 10 d., 12:08
Turiu dvi tatuiruotes.
Prieš 5 mėnesius
Labas rytas, mano vardas yra ponia Glory Samuel našlė be vaiko vėžio vėžiu čia šioje ligoninėje, man reikia padėti man įvykdyti mano paskutinį norą. Mano paveldo fondas, kurio vertė 6,5 milijonų JAV dolerių, kurią paveldi iš mano vėlyvojo vyro prašome, jei jus domina, kad padėtumėte man įvykdyti mano paskutinį troškimą, maloniai kreipkitės į mane dėl išsamesnės informacijos, jūsų sesuo Kristuje, p. Glory Samuel E-MAIL: glorysamuel64@gmail.com
Website monitoring | Uptimia
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.