HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
Nauja tema
2014 m. liepos 10 d., 20:57
gyvenau Anglijoje 4 metus.dabar gyvenu Lenkijoje,tad buvimas Lietuvoje paskutiniu metu man klaip atostogos.na plius dar skotija,egyptas,turkija ir ispanija,ten pra;leidau atostogas
2014 m. liepos 15 d., 00:03
Latvija, Estija, Rusija, Baltarusija, Lenkija, Vokietija, Olandija, Belgija, Prancuzija, Ispanija, Anglija, Liuksemburgas, Danija
2014 m. liepos 25 d., 23:05
norvegija, anglija, vokietija, latvija, olandija, belgija, prancuzija,
2014 m. rugpjūčio 25 d., 22:59
Sweden, Norge.
2014 m. lapkričio 23 d., 13:52
As manau is cia kur visi esat gyveni 40% teisybes yra as ir daug esu pravezeviaas saliu bet neskaitau kad ten buvau nes per diena ar para vistiek nieko nepamatai nu aisku as nefurystas nebent ca dauguma furystu
2015 m. sausio 21 d., 10:43
Lenkija, Vokietija, Latvija, Olandija, Prancūzija, Italija, Šveicarija, Belgija, Anglija, Austrija.  Mėgstu pakeliaut. Planuoju vėl keliaut į Olandiją, mėnesiui.
2015 m. vasario 15 d., 19:20
Cia galima uzsidirbti http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=645218
2015 m. birželio 01 d., 00:37
Ispanija, Italija, Prancuzija, Svedija, Voketija
2015 m. liepos 27 d., 07:16
Neblogi keliauninkai visi O stai ir mano sarasas. Cekija, Lenkija, Latvija, Estija, Svedija, Suomija, Slovakija, Vokietija, Austrija, Italija, Prancuzija, Olandija, Belgija, Liuxemburgas. Na o gyveni tai Olandijoj siuo metu, taciau tiksliai ne su visam
2016 m. gegužės 19 d., 03:46
Buvau: Lenkijoje pora kartu,Vokietijoje, Prancuzijoje 3kartus,Belgijoje 4kartus,Cekijoje 2kartus,Austrijoje,Latvijoje,Liuksemburge,: Gyvenau 1metus Italijoje mokiausi, Anglijoje 2metus ir Amerikoje 2menesius  , esu buves 13 JAV valstiju 
Prieš 6 mėnesius
Lankiausi Latvija, Lenkija, Vokietija, Prancuzija, Belgija. Gyvenau Ispanija, Anglija, Airija.
Prieš 5 mėnesius
  belgija ir italija (y)
Prieš 1 savaitę
Sveikikaip tu mano brangiojiMano vardas yra Mis darllene cullen, ir prašome susisiekti su manimi ir su mano adresą(Jennifer.nifer22@gmail.com) todėl aš galiu duotiJums mano nuotrauką ir papasakoti apie mane.(Jennifer.nifer22@gmail.com)=====================hellohow are you my dearMy name is Miss darllene cullen,and please contact me with my address(jennifer.nifer22@gmail.com)so I can giveyou my picture and to tell you about me.(jennifer.nifer22@gmail.com)
Website monitoring | Uptimia
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.