HotNot.lt - Greičiausios pažintys
Neprisijungęs
Nauja tema
2016 m. lapkričio 27 d., 19:38
Ne
2016 m. lapkričio 28 d., 12:17
Same  
2016 m. gruodžio 24 d., 18:01
not
2016 m. gruodžio 25 d., 17:28
2016 m. gruodžio 26 d., 22:56
ne
2017 m. vasario 04 d., 16:59
gal
2017 m. vasario 07 d., 20:24
Sveiki, sužinojau apie žaidimą kuriame , idėjus valanda laiko dienos bėgyje , galyte gauti naudos. Viskas priklauso nuo jūsų strategijos , žaidimas siekia įvertint ar jus esate gabus uždirbti pinigų. Registruokites čia httpwww.marketglory.comstrategygametomenos1
2017 m. vasario 20 d., 17:10
ne
2017 m. gegužės 22 d., 05:42
Sveikikaip tu mano brangiojiMano vardas yra Mis darllene cullen, ir prašome susisiekti su manimi ir su mano adresą(Jennifer.nifer22@gmail.com) todėl aš galiu duotiJums mano nuotrauką ir papasakoti apie mane.(Jennifer.nifer22@gmail.com)=====================hellohow are you my dearMy name is Miss darllene cullen,and please contact me with my address(jennifer.nifer22@gmail.com)so I can giveyou my picture and to tell you about me.(jennifer.nifer22@gmail.com)
Prieš 2 savaites
Labas rytas, mano vardas yra ponia Glory Samuel našlė be vaiko vėžio vėžiu čia šioje ligoninėje, man reikia padėti man įvykdyti mano paskutinį norą. Mano paveldo fondas, kurio vertė 6,5 milijonų JAV dolerių, kurią paveldi iš mano vėlyvojo vyro prašome, jei jus domina, kad padėtumėte man įvykdyti mano paskutinį troškimą, maloniai kreipkitės į mane dėl išsamesnės informacijos, jūsų sesuo Kristuje, p. Glory Samuel E-MAIL: glorysamuel64@gmail.com
Prieš 1 savaitę
No
Prieš 1 savaitę
ne
Prieš 5 dienas
;*
Prieš 5 dienas
taip
Prieš 5 dienas
gal;p
Prieš 3 dienas
Taip 
Website monitoring | Uptimia
Norėdami pagerinti savo paslaugų kokybę, svėtainėje naudojame sausainėlius (Cookies). Daugiau informacijos čia ir mūsų privatumo politikoje.
Jeigu nesutinkate su sausainėlių naudojimu, savo naršyklės nustatymuose išjunkite cookies naudojimą.